gebe
  1. Sevimli ŞEY

Sevimli ŞEY Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Dal rüzgarı affeder !

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Sevimli ŞEY tarafından paylaşıldı.

dal resmi DAL RÜZGARI AFFEDER ! _________________________ . . . . . ___________________________

Dal rüzgarı affeder !
    ama kırılmıştır bir kere...

Her gün yeni bir keder bulur,
    Yakıştırır göğsüne..

Günler uzar, yıl olur...

Aslında hepsi aynı hikaye!

Dal rüzgarı affetse bile
    Kırılmıştır bir kere...

Cam yapışır, kalp yapışmaz ...

Sen unutsan, ruhun unutmaz !

Zaten unutmak bize yakışmaz
    Aşk acısı olsa bile...

Dal rüzgarı affeder ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fecre dal!.

fecre dal!.

fecre dal ne demek fecre dal yılın şarkısı.. fecre dal!.. fedai cembiyeleri ile cenkte kaldi, surlarimda kahpe uyuya daldi. suretim şarap misali eskidikce degeri artti. serserim,serim giotin alti. kalbimde senede kac kez birisi idam aldi? şaibelerim şairimdi, şakaci mecburi sifatti. rihtimlarimdan gemiler kalkti, yolcular agirladim agir agir. revanlarim.. guneştim...
  2. Rüzgar

Rüzgar

Devlet başkanına, onun ülkesine, ordunun kurmay heyetine ve diğer birimlerine, bakanlara ve diğer devlet memurlarına; Batıdan esen rüzgar afet ve belalara, fırtına musibete, Güneydoğudan esen saba rüzgarı zafer ve müjdeye, rahmete, bolluk ve berekete, Muutedil olarak esen rüzgar hayır ve berekete, yerden toz ve tohrak kaldıran rüzgar savaşa, Yel ve hafif rüzgar nezle ve baş ağrısı gibi yaygın...
  3. Dal

Dal

Rüyada ağaç dalı görmek kötü haberler anlamına gelir. Yapraklarla dolu dallara bakmak, sabırlı olursanız muradınıza ereceksiniz demektir. Dal yeşil ise kişinin istediğine çalışarak ulaşacağına, vazgeçmemesi gerektiğine işaret eder. Dal kuru ve çıplak ise umulan şeyin olmayacağına işaret eder.Üzerleri yapraklarla, bahar çiçekleri ile veya meyvelerle dolu agaç dallari görmek, biraz sabrettiginiz...
  4. Coşkun Sabah - Rüzgar Kırdı Dalımı

Coşkun Sabah - Rüzgar Kırdı Dalımı

Rüzgar kırdı dalımı Ellerin günahı ne Ben yitirdim yolumu Yolların günahı ne Hep yar peşinde koştum Hem küstüm hem barıştım Kendim dillere düştüm Dillerin günahı ne Ne kış dedim ne bahar Gezdim sabaha kadar Erken ağardı saçlar Yılların günahı ne
  5. Neden affederiz ?

Neden affederiz ?

Biz kadınların en çok yaptığı hatalardan biride affetmek onu bağışlamak ama düşünmedik mi bidaha yaparmı edermi diye düşündüysek bile uzun uzun düşünmedik hep alttan alan affeden bizler olduk onların tekrar yapcağını bile bile.... Hillary Clinton, ABD eski Başkanı kocası Bill Clinton’ın seks maceralarını bütün dünya öğrenince, çıkıp hepsinden haberdar olduğunu söylemek zorunda...

Sayfayı Paylaş