gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

dede korkut un kadınlar için söylediği harika gerçek bir söz

Konu, 'Kadınlar' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

harika bir söz müthiş bir söz dedem korkut sözleri dede korkut sözleri dede korkutun [​IMG] [​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 7 Ocak 2009
  2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: dede korkut ne demiş..‏
    valla ben bu söze bayıldım süper harika bir söz gerçekten boyun olmazsa başta olmazz:D
    emeğine sağlık canım

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

rica ederim mislim teknik desteklerin için seninde emeğine sağlık yardımcı olup yanımda olduğun için :dosya:

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

gerçekten harika bir söz

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

6. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Vayy be ne de güzel söylemiş. Çok da doğru :)

7. uzakbiryerde

uzakbiryerde Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bir söz. paylaştığın için teşekkürler :):)

dede korkut un kadınlar için söylediği harika gerçek bir söz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dede korkut

Dede korkut

Dede Korkut, Türklerin efsanevi dedesidir. Korkut Ata ismiyle de anılır. Kimliği kesinlikle tartışmalıdır. Kopuz Çalması ve Türk destanlarını derlemesiyle ünlenmiştir. Bazı kaynaklara göre Kayı boyundan geldiği düşünülmektedir. Aynı zamanda, diğer kaynaklar O'nun Oğuzların Bayat Boyundan Kara Hoca’nın oğlu olduğunu iddia etmektedir. Bazı rivayetler İshak Peygamberin soyundan olduğunu söyler....
  2. kadınlar için söylenmiş sözler...

kadınlar için söylenmiş sözler...

Seven bir kadin icin sevdigi erkegin yuzu, ona tipki denizin denizciye gorundugu gibi gorunur. » HONORE DE BALZAC ♥ Bir kadin, eger bir erkek onun eline dusmeden once kucagina dusebilseydi daha cazibeli olurdu. » AMBROSE BIERCE ♥ Modasi hic gecmeyen birkac seyden biri de disi bir kadindir. » RALSTON ♥ Tanri, kadinlari agzi laf yapan yakisikli erkeklerden korusun. » HONORE DE BALZAC...
  3. Söylentilerden gerçeğe Dede Korkut

Söylentilerden gerçeğe Dede Korkut

Söylentilerden gerçeğe Dede Korkut Söylentilerden gerçeğe Dede Korkut (1) Dede Korkut’un 570-632 yılları arasında, Peygamberimizin hayatta olduğu dönemde yaşadığı, bir başka anlatıma göre 250 yıl hayat sürdüğü, gelecekten haberler verdiği benzeri bilgiler birer söylenti, bir başka anlatımla rivayettir. Yine, Oğuzların Kayı veya Bayat boylarından geldiği, Kara Hoca’nın oğlu...
  4. Kadınlar için söylenen sözler

Kadınlar için söylenen sözler

Kadınlar için söylenen sözler sundunuz mu sitenizde bu gün kadınlar günü ya bize özel söylenmiş özlü sözler paylaşın kızlar.
  5. Mevlananın peygamberimiz İçin Söylediği Sözler

Mevlananın peygamberimiz İçin Söylediği Sözler

mevlana sözleri mevlananın anlamlı sözleri mevlanadan güzel sözler Ünlü mesnevi yazar ve düşünürü Mevlana'nın peygamber efendimiz H.z Muhammed (S.A.V) için söylediği anlamlı ve değerli sözleri sizler için paylaşıyoruz. Ey dostum, ey dostum, ey başka sığınağa gerek duymayan dostum, ey dilberim, ey gönül bağım olan dostum, ey mahrem ve sığınağım. Ey yeryüzünde bize ay olan, ey gece...

Sayfayı Paylaş