gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

derdime çaare lütfen!!!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

............

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Temmuz 2008
  2. Monera

Monera Forum Okuru

Ce: derdime çaare lütfen!!!
    ...............

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Temmuz 2008
  3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

slm canim,msn kim verdiki

sende konusmakistemyiorsan msn adresi sil engelle,
    bidaha seni rahatsiz etm,esin buda olmazsa sen kendien yeni msn adresi yap

dikkat et kimselere msn daresi verme,guvenmedigin yerlere kayit olma,tek yapacagin onun msn elgenlemen yada kendne yeni bir msn adresi acman,

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

canım sen takılma sıl engelle gıtsın...

5. Monera

Monera Forum Okuru

ben vermedim zaten forumda yazıyodu hepinize teşekkür

6. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

canım kendine ayrı bi msn adresi al ve orumlarda onu kullan özel msneni kimseye verme canımcım

derdime çaare lütfen!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kutsi - Derdini Söyle Bana

Kutsi - Derdini Söyle Bana

Her zamanki gibi mahsun bir köşede Gözlerin dolacak ağlayacaksın Bilmediğim bir şey varsa söyle Hergün böyle üzgün nasıl yaşayacaksın Derdini söyle bana Derdine derman olayım Üzüntüne dayanamam Söyle çaren ben olayım
  2. artık USB derdine son

artık USB derdine son

USB derdine son Artık laptopunuzda "USB port kalmadı, acaba bu flash diski nereye taksam "derdi kalmadı. Kensington adlı bir firmanın geliştirdiği wireless USB hub sayesinde hem kablo derdinden hem de dizüstü bilgisayarınızdaki USB port sıkıntısından kurtuluyorsunuz. Ayıca ürünün ilgi çekici diğer özelliği bir DVI girişine de sahip olması. Bu sayede istediğiniz bir monitörü bu...
  3. Sen En Güzel Derdimsin

Sen En Güzel Derdimsin

en güzel derdimsin "Ayrılık Sevdi Bizi, İçim Hüzün Denizi Çekil Git Desemde Gitme Sevdiğim En Güzel Derdim Sensin, Ölüm Seninle Gelsin Bende Git Desemde Gitme" "Sana Git Dediğim Yalan Yokluğun Bende Kalan Son Sözüm Budur Sakın Sakın Gitme" Çekil Git Artık Düşlerimden, Bıkıp Usanmadın mı Benden Artık ? Gözlerimden, Yüreğimden, İçimden, ...Ve Varolan Her Şeyimden,...
  4. derman aradım derdime ilahisi

derman aradım derdime ilahisi

derman aradım derdime ilahisi derman arardım derdime nota ilahisi aradım ilahi sözleri notalı ilahiler Hakkın Habibinin sevgili dostu Yemen illerinde Veysel Karani Söylemez yalanıyemez haramı Yemen ilerinde Veysel Karani Seherde kalkuben yola giderdi Hakkın binbir ismin zikir ederdi Allah Allah deyu deve güderdi Yemen ilerinde Veysel Karani Elinde asası hurma dalından Eğninde hırkası deve...
  5. hem derdimsin hem dermanım!!!!

hem derdimsin hem dermanım!!!!

tu hem derdi hem dermani sen benim canyoldaşımsın nefesim hayatımın anlamısın... sen hem derdim hem dermanımsın... üzersin... ama olmasan eğer dünyamda ben hayata küserim.... melekler var mı aramızda eşine sevgilisine hem derdimsin hem dermanım diyen?????

Sayfayı Paylaş