gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Diadermine Nemlendirici Kullananlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar arkadaşlarım diadermine nemlendirici kullandım ama ne bileyim ya hiç te memnun kalmadım başka bu nemlendiriciden kullanan arkadaşlarımız yorum yazabilirler mi teşk.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben Johanson's Baby Light oil sprey kullanıyorum vücut nemlendiricisi olarak. Çok da memnunum. Size de önerebilirim. Gönül rahatlığıyla kullanın.

Diadermine Nemlendirici Kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nemlendirici Merhem

Nemlendirici Merhem

Bir avuç gelincik yaprağı, yarımşar avuç taze maydanoz ve salatalık tohumu, üç baş lale soğanı ile birlikte dövülerek ezilir. Hazırlanan karışım bir kaba konarak on beş dakika süre ile pişi*rilerek süzülür. Süzülerek eide edilen posa, merhem kıvamına ge*linceye kadar palamut unu ilâve edilerek kaymakla birlikte karış*tırılarak yoğrulur. Hazırlanan merhem menekşe yağı ile yumuşa*tıldıktan sonra...
  2. Nemlendirici kremler

Nemlendirici kremler

nemlendirici kremler bütün nemlendirici keremler resimli Cildinizin kaybetmiş olduğu nem oranını geri kazanmaya ve nemlendirmeye yarayan nemlendiriciler hakkında sizler için merak ettiğiniz ve bilmek istedikleriniz konusunda bazı bilgileri paylaşıyorum .Nemlendirici nedir ve nasıl kullanılır ne gibi faydası vardır? gibi sorularınızın yanıtları ve çok daha fazlasını aşağıdaki yazıda...
  3. Nemlendiricilerin İçindekiler

Nemlendiricilerin İçindekiler

nemlendiriciler, içinde neler var, içerikleri, hangi maddeler, nasıl kullanmalı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Nemlendiriciler gülük hayatta sıklıkla kullandığımız ürünlerdir.Bu sıklıkta kullandığımız ve ailemize kullandırdığımız bu ürünlerin içeriklerini biliyor muyuz? Dr.Yasemin Fatih Amato anlatıyor: Etkin bir nemlendiricinin içinde; suyun yanı...
  4. Sağlıklı bir cilt için Diadermine Ekspres

Sağlıklı bir cilt için Diadermine Ekspres

diadermine ürünleri ürünü temizleme jeli cilt bakımı hakkında bilgiler burada arkadaşlar Hep söylüyoruz "cildimiz en kıymetli hazinemiz" diye... Bunu yine hatırlatıyor ve hatta unutmamamız gerektiğininde altını çiziyoruz. Cilt bakımı hakkında gerek bitkisel gerek ise kozmetik bir çok öneride bulunduk ve...
  5. clinique nemlendirici kullananlar

clinique nemlendirici kullananlar

selamlar aranızda clinique nemlendirici kullananlar varsa olumlu olumsuz kullanıcı yorumlarını öğrenebilirmiyim cildim çok kuru ve havalarında etkisi ile son zamanlarda daha kuruyup pul pul dökülüyor clinique nemlendirici markasını önerdiler kullananlardan yorum istiyorum memnun kalanlara göre karar verecem

Sayfayı Paylaş