gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Diyet içecekler zayıflatır mı?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

diyet içecekler, zayıflatırmı, kilo verdirirmi gibi merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı burada arkadaşlar. [​IMG]

Diyet yaparken, tükettiğimiz diyet içecekler hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada Melek'ler.
    Evet diyet içeceklerde şeker var mı ve diyet içecekler gerçekten zayıflatır mı? Buyrun Melek'ler:)

ABD’nin Teksas Üniversitesi Bilim Merkezi tarafından yapılan bir çalışma diyet içeceklerin zayıflamaya yardımcı olduğu tezini çürütüyor. New York’ta bulunan bir grup obez üzerinde yapılan çalışmada diyet içecekler bir süre için normalleriyle değiştirildi. Sonuçlar normal soda içmeye başlayan obezlerin kilolarında bir değişme olmadığını gösterdi. Bilim adamları bunun nedenini diyet içecek kullanan kişinin kendisini zayıflattığına dair oluşan psikolojik etkiyle daha fazla yemek yemesine bağlıyor…

Diyet içecekler zayıflatır mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Korse Giymek Zayıflatır mı ?

Korse Giymek Zayıflatır mı ?

zayıflatan korseler korse zayıflatırmı zayıflatan korse zayıflatıcı zayıflatıcı korseler Birçok kadının ortak derdi olan özellikle bel ve göbek ve basen çevresindeki kilolardır Tercih edilen kıyafetlere göre bazen bu saydığım yerdeki fazla kilolar maalesef çok çirkin bir görüntü oluşturmaktadır.Bunun içindirki birçok bayan bu tür kilolarını gizlemek adına kıyafetlerin içine giymek üzere korse...
  2. Diyettekilerin dost içeceği

Diyettekilerin dost içeceği

Meleklerim diyette yediklerimiz kadar içtiklerimizde önemli biliyorsunuz maden suyu bizim için çok güzel bir içecekmiş bende çok severim elmalısını :D birçok ekstra faydasıda var.Buyrun okuyalım. Zengin mineral içeriğine sahip maden suyu, uzun ve sağlıklı bir yaşam için gün boyu yanınızdan eksik etmemeniz gereken besinlerin başında geliyor. Günde en az 2 şişe tüketilmesi tavsiye edilen...
  3. Hatasız Diyetler Zayıflatır

Hatasız Diyetler Zayıflatır

Diyetime olan sadakatim tamam neden hala kilo veremiyorum düşüncelerinde misiniz? Neden hala istediğim gibi değilim ve neden kilo vermek yerine diyet istemi uygulamama rağmen kilo veremiyorum. Yağlarım erimiyor e ben bu durumdan rahatsız oluyorum. Yaptığım sporlar da etkisizler. Ben başaramayacağım. Bu sözler tanıdık mı geldi. Tanıdık geldiyse bir dinleyin bakalım yaptığız hatalarınızı....
  4. Uyumak İnsanı Zayıflatır mı?

Uyumak İnsanı Zayıflatır mı?

uyku zayıflatır mı, uyumak zayıflatır mı, uyuyarak zayıflamak Sevgili melekler, şöyle yatsak uyusak bol bol ve pek de harekete gerek kalmadan zayıflasak. Aslına bakarsanız yeterli ve dengeli bir şekilde uyumak insanı obeziteden koruyor. Yapılan araştırmalarda iştahın, uykuyu etkileyen hormonlarla bağlantılı olduğu tahmin ediliyor. Diyetisyen Seçil Kenar, yetişkin ve sağlıklı bireylerin günde...
  5. Soğan suyu zayıflatır mı ?

Soğan suyu zayıflatır mı ?

soğan suyu ile zayıflayanlar,soğan suyu kilo verdiriyormu,soğan suyu zayıflatmak için nasıl kullanılır, Soğan suyu zayıflatır mı sorusunun cevabına geçmeden önce şunu söylemeliyim, hiçbir bitki veya besinin tek başına zayıflatma özelliği yoktur. Bazı bitkiler veya besinler metabolizmanızı bir miktar hızlandırarak, tokluk sürenizi uzatarak veya egzersiz için enerjinizi bir parça artırarak...

Sayfayı Paylaş