gebe
  1. derya kalaba

derya kalaba Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Diyet programı saglikli beslenme

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında derya kalaba tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar yogun çalişmam beslenmeme özen gösteremiyorum besleme uzmani ve diyetisyen kontrolünde beslenmek için bildiginiz şirketeler varmi işyerim leventte diyemse diyet yemek servisi dedi ofiste arkadaşlarin baska bildigini var mi yardimci olurmusunuz

Diyet programı saglikli beslenme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diyet ve Dengeli Beslenme

Diyet ve Dengeli Beslenme

ayatınızda akılcı bir beslenme rejimi her zaman olmalı. Kilo vermeyi ertelemeyin. Eğer hızla kilo veremediyseniz, hayal kırıklığına uğramayın. Keza çok çabuk kilo kaybederseniz, yeme alışkanlıklarınızı değiştirmeniz imkansız. Herhangi bir tatlıyı yemeden veya bisküvi paketini açmadan önce kendinize sorun, "Ben gerçekten aç mıyım" eğer cevabınız olumluysa, on dakika bekleyin ve bu...
  2. Beslenme ve Diyet

Beslenme ve Diyet

Beslenme diyet hakkında bilmek istedikleriniz?sağlıklı beslenme nedir?sağlıklı beslenme konusunda dikkat etmemiz gereken hususlar..beslenme diyet konuları. Beslenme diyet,hayatınızda akılcı bir beslenme rejimi her zaman olmalı. Kilo vermeyi ertelemeyin. Eğer hızla kilo veremediyseniz, hayal kırıklığına uğramayın. Keza çok çabuk kilo kaybederseniz, yeme alışkanlıklarınızı değiştirmeniz...
  3. Aylara göre örnek beslenme programı

Aylara göre örnek beslenme programı

hamilelikte örnek beslenme programı hamilelikte örnek beslenme tablosu aylara göre gebelikte aylara göre tabloları 0 - 4 AY Bebeğiniz ağladıkça ve acıktıkça anne sütü vermelisiniz. Anne sütü yoksa veya yetersizse anne sütüne adapte bir biberon maması kullanmalısınız. 4 - 6 AY Anne sütüne aldığı sürece ve miktarda devam edilmelidir. Anne sütü yoksa veya yetersizse 3-4 öğün 2 numara...
  4. Harika bi diyet programı

Harika bi diyet programı

Diyet yaparken isinizi kolaylastıracak bir programı sizlerle paylaşmak istedim. Umarım işinize yarar :) Tanıtımı: Artık yaptığınız diyeti kağıt üzerinde takip etmeye son! Diyet Takip programı tam size göre. Program sayesinde yaptığınız diyetleri kolayca takip edebileceksiniz. Programın kullanışı kolaydır. Kullanıcıyı yoracak şeyler yoktur. Program kurulum gerektirmez. Bu sebeple programı...
  5. Haftalık Diyet Programı

Haftalık Diyet Programı

Haftalık Diyet Programı sunarsanız çok sevinirim acil olarak kilo vermem lazım bahar geliyor giysiler incelecek ama ben hala kalınım:(

Sayfayı Paylaş