gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

düşük sonrası regl

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba hanımlar ben geçenlerde düşük yaptım ama henüz adet olmadım düşük yapanlara sorum düşük sonrası ne zaman adet oldunuz acaba

düşük sonrası regl konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kürtajsız düşük sonrası gebe kalanlar buraya

kürtajsız düşük sonrası gebe kalanlar buraya

düşükten sonra hamile kalanlar kürtajsız düşük arkadaşlar düşük sonrası ne kadar sonra hamile kaldınız veya kalan varmı?
  2. Düşük Sonrası Yeniden Hamile Kalmak

Düşük Sonrası Yeniden Hamile Kalmak

düşük sonrası ne zaman hamile kalınır,düşük yaptım ne zaman hamile kalırım,düşük sonrası ne zaman hamile kalınmalı,düşük sonrası gebe kalma hakkında bilgiler Her kadının yaşayacağı en kötü ve üzüntülü tecrübelerden birisi olan düşük, ne kadar ki bir kadın için yıpratıcı bir sorun olsa da, bu sorunun anne olmanıza bir engel olmadığını bilmeli ve yeniden hamile kalmak için yaşadığını kötü...
  3. düşük sonrası yaşananlar ve hamilelk

düşük sonrası yaşananlar ve hamilelk

bn Bundan sekiz ay önce düşük yasadım ilk gebeliğimdi psikolojim çok bozuldu bnmle aynı şeyleri yasayanlara yardımcı olmak ve bundan sonrası için fikir aışveşinde bulunmak için bu konuyu açtım:18:
  4. sezaryan sonrası ne zaman regl oldunuz

sezaryan sonrası ne zaman regl oldunuz

selam hanımlar 4 ay önce sezeryanla doğum yaptım ama henüz regl olmadım sezeryan sonrası ne zaman regl olurum aranızda sezeryanla doğum yapanlara soruyorum sizler doğumdan sonra ne zaman adet görmeye başladınız
  5. Düşük sonrası tekrar ne zaman hamile kalmalıyım ?

Düşük sonrası tekrar ne zaman hamile kalmalıyım ?

Bir kadın için en güzel düştür anne olmak.Sevdiğinden bir parça dünyaya getirmeyi kim istemezki bu güzel meyveyi ? Gerçekleşen hayal gerçeğe dönüştüğü an anne adayının ayakları yerden kesilmiş heyecanla bebeğini kucağına alacağı günü beklemektedir.Tam her şey yolunda derken anne adayı bebeğini kaybederek bir yıkım yaşar.Düşükle sonuçlanan gebelik anne adayın da bir takım kaygıların...

Sayfayı Paylaş