gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Düz karın diyeti

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Düz karın diyeti arıyorum ben Kızlar bıktım artık şu göbeğimden dümdüz bir karın istiyorum ve bundan ötürü sizden ricam ki bana karın düzleştiren diyet önerisi verin

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Düz karın diyeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düz Karın İçin 4 Öneri

Düz Karın İçin 4 Öneri

Meyve ve sebze yiyin Özellikle bol bol turunçgil yiyin.. İnce bir bele sahip olmak için ekmek yerine şeker içeren sebze ve meyvelerden tüketin.. Zengin C vitamini, beta-karoten, antioksidan içeren lifli yiyecekler uzun süre tokluk hissetmenizi sağlar ve bel çevresinde yağ depolanmasını azaltır. Havuç, taze meyve suyu ve şeftali beta-karoten bakımından, portakal, çilek, ahududu, böğürtlen,...
  2. Düz karın

Düz karın

Arkadaşlar düz bir karına sahip olmak istiyorsanız sadece yapmanız gereken şey günde 5-10 defa köprü kurup içinizden 30'a kadar saymanız yeterli. köprü kurduğunuzda karnınızdaki kasların gerildiğini hissedeceksiniz ve inanın bana 1 hafta içinde karnınızın ne kadar düz göründüğünü farketmeye başlayacaksınız.
  3. Düz Karın İçin Egzersizler

Düz Karın İçin Egzersizler

düz karın hareketleri düz karın için hareketler video egzersizleri Düz bir karın bütün kadınların hayalidir...Düz bir karına sahip olmak için beslenmemiz dikkat etmemiz ve en önemlisi egzersiz yapmamız gerek... Buyrun kızlar düz bir karın için yapılması gereken egzersizler... Düz Karın Egzersizleri Bu yağlardan kurtulmanız için önereceğimiz 5 egzersiz bel çevresi ve gövdenizin zayıflaması...
  4. Karı koca diyeti / Evlilik diyeti

Karı koca diyeti / Evlilik diyeti

Fazla kilolsrınızdan kurtulmanızı sağalyacak ve diyet stresini yaşatmayacak bir diyet önerimiz var Melek'ler. Bu diyet karı koca diyeti, buna evlilik diyeti yada çift diyeti de diyorlar. Amaç elbette ki kilo verip, ideal kiloya kavuşmak. Zira bunun yanı sıra eşinizle birlikte diyet yaptığınız için, menülerde sıkıntı çekmiyor ve birbirinizden destek gördüğünüz için de strese girmiyorsunuz...
  5. Düz Karın Diyeti Nasıl Yapılır ?

Düz Karın Diyeti Nasıl Yapılır ?

düz karın diyeti düz karın diyeti nasıl yapılır düz karın Her kadın orantılı bir vücudu ve düz bir karnı olmasını ister melekler :) Ama sadece istemekle ya da boğazımızı kısmakla bu iş olmaz. Mutlaka uygun bir egzersiz programı da uygulamak gerek. Biz bu makalemizde düz bir karına sahip olabilmeniz için uygulayabileceğiniz bir diyetten bahsedeceğiz sizler .Tabi siz egzersiz yapmayı da ihmal...

Sayfayı Paylaş