efem ve annesi

BU SABAH NE GÜZEL BAŞLADIM SAYENDE GÜNE.BABAN 2.ŞANSINI DENEMEK İÇİN ELİNİ KARNIMA KOYMUŞTU.BENDE UMUTLU DEĞİLDİM ASLINDA.HERALDE ŞUANDA SADECE BEN HİSSEDİYORUM DİYE DÜŞÜNÜRKEN ARTIK POPONMUYDU,KAFANMIYDI KOCAMAN HAREKETİNİ ÖYLE BİR HİSSETTİRDİNKİ BABAN ŞOKTAN ÇIKAMADI HALA
smiley36.gif

Aşırı kırgınlık halsizlik. Genelde her hamile anlatır son aylarda geçirilen ağır grip soğuk algınlığı ile kilo verme bebekte kilo kaybı vs. Sonuçlarını henüz tahmin edemesem de cidden acı çekiyorum ve oğlumun iyi olduğunu bilmeye çok ihtiyacım var. Tekmeleri hareketleri maaşallah kuvvetli. Ben hasta olsam da benim güçlü oğlum iyi eminim.
koçiş dün akşam 2 nar, 2 mandalina, 2 elma, 1 armut, 1 muz ile harika bir meyve suyu kokteyli hazırladı..Dışarda yağmur. Sıcacık bir ev. TV de dizi arkadamda 5 tane yastık
smile[2].gif
bayağı bi ilgiliydi oğluşum babacık bizle
smile[2].gif
çok sevdım ben bu huyunu inşallah hamıleleiğimizden sonrada devam eder
smile[2].gif

Canım kocam, canım oğlum sizi çok seviyorum...
smile.gif

MSN de gün sayıyorum... "Minik prens is coming 32''
Evlenmeden önce de düğüne günler kala başlamıştım buradan geri geri saymaya... ervam bıktık diyor senin bu gün saymalarından
siritik.gif
Etrafımdaki insanlara acıdım şimdi. Ne kadar çekilmezim
OOOOOOOOO1.gif

Böyle saymalar hesaplamalar gerer insanı. Panik, stres, heyecan her türlü zararlı ruh haline sokar adamı...
Oğlumu çok özledim. Eski ultrason görüntülerine bakıp hasret gidermeye çalışıyorum. Daha da artıyor..ona karşı özlemım 15 kasımda randevumuz var o günü iple çekiyorum..Emzirme koltuğum ve oğlumun odası için tasarladığım dolap hakkında birşeyler yapmam lazım. Kendimi bu konularda yalnız hissediyorum. Sanırım enerjim giderek tükeniyor.
Karnım artık kocaman. Meleğim içerde ne akrobatik hareketler yapıyor kimbilir. Şimdi bile bir yandan meleğimin hareketlerini izliyor, bir yandan da yazı yazmaya çalışıyorum
smile[2].gif

Dün gece bacak krampı olayını yaşadım. Acayip bir acıyla uyanıp çığlık atamayacak kadar uykulu bir vaziyette nasıl geçtiğini hatırlamadan yine acı içinde uyuyakalmak deneyimini bizzat tecrube ettim. Klasik bir hamileyim... Klasiklere düşkünlüğüm yoktur, kısmette klasik hamilelik yaşamak da varmış
smile[2].gif

İnşallah sağlıcakla kavuşursun bebeğine Allah sevdiğin eşinle mutlu büyütmeyi nasip etsin canımmm

“hamilelik kozu” dediğimiz şeyi sık sık kullanıyor..
Mesela ben en son gittiğimiz restorantta
oturduğumuz masayı beğenmeyip,
garsona en şirin ve acıklı bakışlarıma,
dudaklarımı uzata uzata,
ve elbette karnımı sıvazlaya sıvazlaya
“ama buraya balık kokusu geliyooooo”
demeseydim,
5 dk. içinde ağzına kadar dolu restoranttaki
en güzel masaya nasıl geçebilirdik?
siritik.gif

havanın soğuk olmasına aldırmadan deniz kenarında bir yere oturduk, ısınmak için kaç tane çay içtiğimizi bilmiyorum, muratın çabasıyla tam kenarda oturduk, dalgalar gelince endişe etsekte manzara şahaneydi, garsonların getirdiği polar şal ile rahatladık
smile[2].gif
muhabbet yine inanılmaz güzeldi, o kadar çok güldüm ki,
siritik.gif
sıkıntı, stress hepsi gitti valla..muratta eşiyle geldi yemek yendıkten sonra yürüdük onun eşide hamıleymiş 4 aylık onun ki kızmış
smile[2].gif
biz burcuyla gezerken koçişle muratla koyu bi muhabbetteydi
smile[2].gif

oğluşum..
bugün öğretmenler günü .. akşama koçişin öğretmenler gününnü kutlucaz beraber..annanen pasta yaptı kurabıye yaptı..koçiş gelsin..

öğretmenler gününüz kutlu olsun kerem bey..daha nice öğretmenler gününe öğrencilerinle ve bizle seviyoruz seniii çokkk
smile.gif
opucuk.gif

sen bizim yüreğimizin öğretmenisin...iyi ki varsın hayatım SENİ SEVİYORUM
opucuk.gif
opucuk.gif
opucuk.gif

OĞLUM HADİ SENDE KUTLA BABANNIN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ

Babacığım öğretmenler günün kutlu olsun..Seni çok seviyoruz İyi ki benim BABAMSIN
opucuk.gif

not: babacık ya şu Sakallarını kes artık çok batıyo sakalların gıdıklıyo annemle ikimizi
siritik.gif

seniiiiii çoooooooooook seviyoruzzz babacığım
smile.gif
smile.gif

rabbim bir an önce sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah senin yavrunuda bizimkileride bize bağışlasın ...AMİN...

Geri