eksiğim...yarımım...

canım senin adınaaa çok sevindiim yaaaaa :) gamsemm güzel şeyler düşün güzel şeyler olsun..o şehitlere bende çok üzüldüm...rabbim mekanlarını cennetlik etsin.rabbim hepsini korusun..inş sağ salim gelicekler gamsemmm..yıpratma kendini..bende hakanın gelmesine yakın deli gibiydimm yaaa :)

hoşgeldin askerim....
bu sabah yatagımda yatarken bir mesaj geldi...aşkım cık dışarı diye bir mesaj o an öle bir dondum ki bunu anlatamam tek bildiğim herşeyim olan sen gelmiştin gelmene 2 gün varken gelmiştin şehrime sokagıma bana geldinn sen bana ....sana koşup gelmem gerekirken oturup başladım aglamaya:cry: ellerim ayaklarım bir an tutmadı ....ardından bir mesaj attın sevdiğim birtanem hadi gel cabuk diye...birden kendimi dışarıda buldum.....hoşgeldin:cry: ömrüm hoşgeldinn nefesim.... canım can buldu yanında....seni çok özlemişim.....senin de dediğin gibi gülmeyi unutmuş gamzen bunu anlatamıyorum sana sevdiğim içim cok mutlu ama gözlerim hep aglıyor...ben varya seni:cry: dünyalara değişmem .......

Son düzenleme:
gözün aydın canım çok sevindim inan hep mutlu olun ikinizde
allah özlemle bekleyen herkesi sizin gibi kavuştursun

hoşgeldin askerim....
bu sabah yatagımda yatarken bir mesaj geldi...aşkım cık dışarı diye bir mesaj o an öle bir dondum ki bunu anlatamam tek bildiğim herşeyim olan sen gelmiştin gelmene 2 gün varken gelmiştin şehrime sokagıma bana geldinn sen bana ....sana koşup gelmem gerekirken oturup başladım aglamaya:cry: ellerim ayaklarım bir an tutmadı ....ardından bir mesaj attın sevdiğim birtanem hadi gel cabuk diye...birden kendimi dışarıda buldum.....hoşgeldin:cry: ömrüm hoşgeldinn nefesim.... canım can buldu yanında....seni çok özlemişim.....senin de dediğin gibi gülmeyi unutmuş gamzen bunu anlatamıyorum sana sevdiğim içim cok mutlu ama gözlerim hep aglıyor...ben varya seni:cry: dünyalara değişmem .......

bacımmmmmmmmmmmmmmm benim :kiss: nasıl sevindim anlatamammm gözün aydın olsu seni çook seviyorum ağlamak yok ama :S

canım senin adına inan çok sevindim ve gökhanda gerçektende güzel süpriz yapmış tüylerim diken diken oldu ne güzel bir duygu umarım aşkınız sonsuz olur canım gözün aydın....

Geri