eksiğim...yarımım...

bacımmm sen ban ne söz verdinnnn hem bak az kaldı gelicek gökhanınn göreceksinn başlamak bitirmenin yarısıdır gamzemmmmmmmm :uhu: bitiyo işte bakk ağlama artık ne olur bacımm ya benim içinn :kiss:

offf tamam bacım deniyorum güçlü olmayı aglamamayı off bacım iyiki yanımdasın iyiki....

sevdiğim....ömrüm...içime cektiğim nefesim...soludugum havam...geliyorsun öyle mii gel be sevdiğim gel gamzene:18: .....gamzen sensiz kötü... yarım.... eksik.....gelde tamamla beni....
nerede olursan ol ha iki adım ötemde ha 7 şehir ötemde sevdiğim...sen nerede olursan ol sana hasretim...cok özledim seni cok....
bana herşeyi ögretmiştin sen ama özleminle baş etmeyi unutmuşun sevdiğim....

sevdiğim....ömrüm...içime cektiğim nefesim...soludugum havam...geliyorsun öyle mii gel be sevdiğim gel gamzene:18: .....gamzen sensiz kötü... yarım.... eksik.....gelde tamamla beni....
nerede olursan ol ha iki adım ötemde ha 7 şehir ötemde sevdiğim...sen nerede olursan ol sana hasretim...cok özledim seni cok....
bana herşeyi ögretmiştin sen ama özleminle baş etmeyi unutmuşun sevdiğim....

offfffff bacımm benim ya :18: özlemekkte güzel gamzemm ağlama artık ne olur bacım ya :18:

gelmene yarın tam 9 gün kalcak birtanem....ve biliyor musun bunu düşünmek şuan bile elimi titretiyor ...
seni ilk gördüğüm an varya işte aynen öleyim sevdiğim görsen halimi cok gülersin eminim.....bu ara oldugumdan cok duygusalım herşeye aglıyorum...
senle konuştuktan sonra aglıyorum bana bunu sordugunda yalan diyorum sana affet olur mu sevdiğim beni....:18::18:ve bugün anladım ki sen gelmeden bu yüzüm gülmeyecek .....cabuk gel gökhanım cabuk....

Son düzenleme:
Geri