gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Emziren Anneler İçin Süt Arttırıcı Kür Tarifleri

Konu, 'Çocuk Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

süt arttırıcı kür, süt nasıl artar, sütü arttıran gıdalar
    Sevgili melekler, emziren annelerin en büyük merakı ve isteği bebeklerinin doymasıdır. Sütünün yettiğini düşünen anneler olduğu gibi yetmediğini düşünenler ve gerçekten sütü az gelenler de var. Bitkisel tedavi uygulamalarında uzman olan Prof. Dr. İbrahim A. Saraçoğlu, emziren annelerin mevsim dışı beslenmemelerini ve ebter tohumlu sebzelerden uzak durması gerektiğini söylüyor. Saraçoğlu ayrıca süt arttırıcı bazı kürleri de tavsiye ediyor. İşte o kürler...

anne-sütü.jpeg

Emziren Anneler İçin Süt Arttırıcı Kür Tarifleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hem zayıflatıcı hemde annelerin sütünü arttırıcı salata

hem zayıflatıcı hemde annelerin sütünü arttırıcı salata

arkadaslar ben bu slalatayı çok yaptım ve yEdım işe çok yarıyor ozellıklede yazın ınsanı rahatlatıyor MALZEMELR SEMİZ OTU YOGURT 1 TATLI KASIGI ZEYTIN YAGI İSTEGE GORE 1 DİŞ SARIMSAK TAZE SEMIZ OTUNU YIKAYIP KALIN KALIN DOGRAYIN USTTUNE YOGURT DOKUN VE ZEYTIN YAGINI ILAVE EDIN ISTERSENIZ ÇOK HAFIF TUZ KONULABILIR . BU KARISIMI KASEDE YIYEBILIRSINIZ SABAH AC KARNINA KAHVALTI NIYETINE...
  2. Anne Sütünü Arttırıcı Besinler Hangileridir ?

Anne Sütünü Arttırıcı Besinler Hangileridir ?

Anne sütü arttırıcı bitkiler Anne sütü arttırıcı besinler Anne sütü artırıcı kür Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun verdiği bilgiler ışığında anne sütü arttırıcı doğal yöntemleri şöyle sıralayabiliriz melekler :) Anne sütünü arttıran besinler: Taze beyaz dut, dere otu ve incir anne sütünü artırır. * Emziren anneler, turşu,nane, ve nişasta yemesinler. Çünkü bu besinler anne sütünü azaltır.
  3. anne sütünü arttırıcı bitkiler hangileridir ?

anne sütünü arttırıcı bitkiler hangileridir ?

Melekler, sütüm az ve çoğaltmakiçin kim ne derse uyguluyorum ama bitkisel çözümler daha faydalı olur gibime geliyor. Bilen varsa yazabilir mi, anne sütünü hangi bitkiler çoğaltıyor ?
  4. Erkek Kısırlığına Karşı Sperm Arttırıcı Kür Tarifi

Erkek Kısırlığına Karşı Sperm Arttırıcı Kür Tarifi

sperm arttırıcı kür, erkek kısırlığında bitkisel kür, sperm arttıran kür tarifi Sevgili melekler, çocuk sahibi olamamanın bir nedeni de erkekte bulunan spermlerin yetersizliği ya da kalitesizliği olabilir. Böyle durumlarda erkek ksıırlığı için yapılan bazı bitkisel tedaviler gayet olumlu sonuçlar verebilmekte. Çoğunlukla ciddi sorunlara neden olacak yan etkileri bulunmayan, sperm sayısını...
  5. Emziren anne adayları sütü arttırmak için neler yemeli ?

Emziren anne adayları sütü arttırmak için neler yemeli ?

anne sütünü artıran besinler,anne sütü nasıl artırılır,anne sütünü artırmanın yolları,anne sütünüzü artırmak için nasıl beslenmeli hakkında bilgiler Hamile bayanların ve bebeklerini emziren annelerin mevsiminin dışında yetişen hormonlu sebzeleri tüketmemeleri gerekir.Bunun yanında genleriyle oynanmış olan tohumlardan elde edilen mısır gibi ürünleri hamile bayanların ve emziren annelerin...

Sayfayı Paylaş