gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

en güzel Annem sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

en güzel Annem sözleri arıyorum annem için en güzel ama çok güzel sözler sunun lütfen.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

en güzel Annem sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. annelere en güzel sözler

annelere en güzel sözler

annelere güzel sözler anneye güzel sözler anneye anneler için anne sözleri Annelerdir bütün çocukları sevindiren... Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Anneler günün kutlu olsun!! Bütün acılar üstüme yağınca sen bana...
  2. annelerimiz için en güzel sevgi sözleri

annelerimiz için en güzel sevgi sözleri

en güzel aşk sözleri annelerimize güzel sözler kısa sözler annenin çocuğuna sözleri canım annem annem şimdi göklerin güzeli oldun Her Şeye Değer Senin Sonsuz Sevgin.. Annem Annem.. Seni Çok Arıyorum.. Çok Özledim. Anneler Günün Kutlu Olsun Biricik Meleğim. Hüznümü Sevince Boğan Senin Yüzündü Her Zaman... Anneler Günün Kutlu Olsun Annem!!! Hırçınlığımın Tesellisı, Şefkatine Sığındığım,...
  3. Anneler günü için en güzel sevgi sözleri

Anneler günü için en güzel sevgi sözleri

hamile anneye güzel sözler hamile sözleri hamileler icin güzel sözler hamilelik sözleri hamilelere En güzel ve en içten sevgi sözlerini anneniz için arıyorsanız işte anneler gününe özel en güzel sevgi sözleri • Annelerdir bütün çocukları sevindiren... Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. • Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir....
  4. Yeni ve en güzel annem mesajları sözleri

Yeni ve en güzel annem mesajları sözleri

en güzel annem mesajları anne mesajları Bizi dünyaya getiren, uykusuz gecelerde başımızda nöbet tutan, doyuran, büyüten, her daim dua eden canımızdan can olan, baş tacı annelerimiz için, bu yazımızda en güzel annem mesajlarını sunuyoruz Melek'ler. En güzel insan, en güzel annem, koruyucu meleğim.. Ellerinden öperim. Annem.. annem.. ben sensiz hep eksiğim.. Yanında olmasam da, sen yine...
  5. En güzel anneler günü sözleri

En güzel anneler günü sözleri

♥ KELIMELERLE ANLATILAMAYAN FEDAKARLIK VE KARSILIKSIZ SEVGIYI, TARIF ET DESEN BANA HERHALDE SADECE “ANNE” DERDIM..ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN. ♥ BIR GUNUMDE DEGIL HER GUNUMDESIN. HER GUN HER SANIYE BENIMLESIN. HER ZAMAN BANA DESTEK OLDUN. SEN BENIM ICIN COK OZELSIN. ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN. ♥ SEVGILI ANNECIGIM, BIRGUN UMARIM BANA GOSTERDIGIN SEVGI VE SABRI SANA GOSTEREBILME SANSIM...

Sayfayı Paylaş