gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

en güzel aşk filimleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar istanbul kar altında bana sevgilimle izleyebileceğim daha önce izlediğiniz en güzel aşk filimleri hangisi ve siz hangisini yada hangilerini tarif ediyorsunuz söyler misiniz lütfen. Yaın seyretmek istiyorum 3 gün izminiz var :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

en güzel aşk filimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel aşk nickleri

En güzel aşk nickleri

en güzel aşk nickleri en güzel aşklar esrarla başlar kalemimi kırsalar seni sevdiğimi kanımla yazarım Bazen çoban olup koyun güderim Kafam Bozulur Esrar Çekerim Bunalıma Girer Jilet Atarım Ferdiciyim arkadaş çok görme bana!!! Secde Ettim aşka taparcasına uğrunda Tanrının Yolundan oldum Sebep sensin bütün günahlarıma sevdikçe sayende günahkar oldum! ben sensiz cennette yaşamaktansa seninle...
  2. en güzel aşk ifadeleri

en güzel aşk ifadeleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Aşkın en güzel hali...

Aşkın en güzel hali...

aşkın en güzel hali aşkı sevene değil sevipte ayrılana sor güzel halı aşkın en yanı İnsanlar kırmızı güllerin peşinde koşarken, ayaklarının altında ezilen papatyaların farkına varmaz çoğu zaman Dal rüzgarı affetse de kırılmıştır bir kere Maksat bir sevgili uğrunda ölmek değil, uğrunda ölünecek sevgili bulmaktır Sen sevgi nedir bilmezsin ki... Hiç sevmedin. Ağla ağlayabildiğin kadar, bütün...

Sayfayı Paylaş