gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En güzel sözler, Sevgi sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar En güzel sözler, Sevgi sözleri arıyorum önerilerinizi bekliyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

En güzel sözler, Sevgi sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgiliye ve sevgiye dair en güzel sözler

sevgiliye ve sevgiye dair en güzel sözler

nişanlıya güzel mesajlar nişanlıya güzel sözler sözler sevgiliye seni seviyorum sözleri mesaj » @--)--) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor. Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdiğimi fısıldamak.. Sevgililer günümüz kutlu olsun! Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar kadar çok seviyorum. » Sen dünyaya sürgün...
  2. Anneler için en güzel sevgi sözleri

Anneler için en güzel sevgi sözleri

annelere güzel sözler anneye sevgi sözleri anneye anlamlı sözler ölen ölen güzel Yeryüzündeki binlerce çiçek arasından en güzeli ve anlamlısı olan annemeseni çookk ama çok çok seviyorum...en anlamlı günde yanında olabilecek olmak çok güzel... Benim annem canım annem. Sen benim hayatımın en büyük varlığısın. Sensiz bir hayat düşünemiyorum senin varlığın beni hayatta en mutlu eden şey. İyi ki...
  3. Anneler günü için en güzel sevgi sözleri

Anneler günü için en güzel sevgi sözleri

hamile anneye güzel sözler hamile sözleri hamileler icin güzel sözler hamilelik sözleri hamilelere En güzel ve en içten sevgi sözlerini anneniz için arıyorsanız işte anneler gününe özel en güzel sevgi sözleri • Annelerdir bütün çocukları sevindiren... Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. • Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir....
  4. Sevgi Sözcükleri En Güzel Sözler

Sevgi Sözcükleri En Güzel Sözler

Güzel sözler, Sevgi mesajları Sevgi Sözcükleri En Güzel Sözler Merhaba Melek'leri, sevgilinize ve sevdiklerinize en güzel sevgi sözleriyle hitap etmek mi istiyor sunuz? Ya da ona en güzel sevgi sözlerinden oluşan bir mesaj mı atmak istiyor sunuz? O halde buyrun; en tatlı sevgi sözleri sizin olsun Melek'lerim :) Aşkım yatagin, sevgim yorganin, yüregim yastigin olsun iyi uyu birtanem Sen...
  5. Babaya en güzel sevgi sözleri burada

Babaya en güzel sevgi sözleri burada

babama sözler babaya güzel sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda yaklaşmakta olan 2012 babalar günü için, babalarına en güzel sevgi sözleriyle hitap etmek isteyen tüm arkadaşlarımıza ve babama sözler arıyorum diyen tüm misafirlerinize en güzel babalar günü sözleri sunuyoruz. Babanın mırasını mı ıstıyorsun? Bılgısını ogren. Onun parasını hemen harcayabılırsın. Babanın erdemleri...

Sayfayı Paylaş