gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Erik kurusu faydaları

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

erik kurusu faydaları erik kurusunun faydaları kurusu nasıl yapılır erik kurusu faydaları, kalori, nasıl yapılır,

O mayhoş tadı ile bir çok hamilenin aşerdiği şeylerin başında gelen eriğin kurusunun faydalarını öğreneceğiz bu yazımızda Melek'ler.

Kuru erik ve özellikleri: Kuru erik bol miktarda B1, B2, B3, B6, A, C ve E vitamini içerir. Mürdümeriğinin bağırsakları çalıştırıcı etkisi bilinmektedir. İçerdiği zengin potasyum ve magnezyum mineralleri nedeniyle, tansiyon, karaciğer, kalp, böbrek ve romatizma hastaları ile tuzsuz rejim yapanlara önerilir. Güçlü antioksidanları ile kalp hastalıklarına yakalanma ve kriz riskini azaltıcı etkisi bulunmaktadır.

Erik kurusu faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gün kurusu kaysının faydaları

Gün kurusu kaysının faydaları

gün kurusu gün kurusu kayısının faydaları faydaları kurusunun kayısı Güzel memleketim Malatyamın en meşhur meyvesidir kayısı faydalarını sizlerle paylaşmak istedim meleklerimm.. Organik günkurusu kayısı sarı kayısının aksine, kükürtleme işlemine tabi tutulmadan doğal olarak güneşte kurutulmuş kayısıdır. Günkurusu kayısının faydaları : Günkurusu kayısısı, içerdiği A, B3 (niasin-Vitamin B-3...
  2. Dut Kurusu Faydaları

Dut Kurusu Faydaları

dut kurusu faydaları dut kurusunun faydaları kurusunun faydalari kurusu dutkurusu Meyve kurularının faydaları saymakla bitmiyor.Sizlere meyve kuruları çeşitlerinden olan dut kurusu ve faydaları konusunda merak etitğiniz bilgileri sunar, herkese sağlıklı günler dilerim. Dut kurusu kalsiyum ve demir deposudur. Aynı zamanda b1, b2 ve C vitamini vardır. Dut kurusu kan yapıcı ve enerji verici...
  3. Kuru erik faydaları

Kuru erik faydaları

kuru eriğin faydaları kuru erik faydaları erik faydalari kaç kalori kuru erik, faydaları, kompostosu, reçeli, kalorisi, hoşafı, kaç kalori, sosu, yararları, tatlısı Kompostosu, reçeli, hoşafı yapılan kuru erik, kimi zamanda sos olarak lezzet katar tatlılara Melek'ler. Peki kuru erik kaç kaloridir, bilen var mı? Buyrun Melek'ler kuru erik ve faydalarına:) Kuru erik, sağlık açısından çok...
  4. Kırmızı Eriğin faydaları

Kırmızı Eriğin faydaları

kırmızı eriğin faydaları kırmızı erik faydaları ilkbahar meyveleri can eriğinin meyvelerin faydaları,yararlı meyvler,sağlıklı yaşam,erik,kırmızı erik,kırmızı erik nelere iyi gelir,eriğin faydaları,vitamin deposu erik. en sevdiğim meyveler arasındadır erik. kırmızı eriğide olgunlaşmadan yemeyi çok severim. bu konuyu açarkende ağzımın sularını damlata damlata açtım :D:D ımmmm canım nasıl...
  5. Eriğin faydaları

Eriğin faydaları

eriğin faydaları, nelerdir, ve zararları, saymakla bitmiyor, buyrun gelin öğrenin bol bol erik yiyin arkadaşlar. Benim en sevdiğim meyvelerin başında gelir erik. Faydasını bilmem ama, ishal ve karın ağrısı gibi zararlarını çok iyi bilirim Melek'lerim:D:D:D:D O zaman gelin, faydalarınıda birlikte öğrenelim:A Of off şu güzelliğe bakın, lezzetini tahmin edebiliyorum yahuu :D:D Hadi gelin...

Sayfayı Paylaş