Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

arkadaşlar,çok heyecanlıyım..tüm adet belirtilerim olmasına ragmen_karın agrısı vs._bugün dayanamayıp bir test yaptım..ve silik bir 2.çizgi!yarın günüm normalde...sanki her an da adet olacağım gibi...birazdan 2.testi de yapmak istiyorum...inşaallah yine görürüm o 2.çizgiyi...sevinçten hüngür hüngür ağladım..sadece eşime söyledim..kalp atışlarını görene dek kimseye söylemek istemiyorum çünkü daha önce bir kimyasal gebelik yaşamıştım,ve herkese söylemiştim hamileyim,diye...sonrası malum:küstüm:yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum...
Tebrik ederim bebeğinle geçireceğin nice sağlıklı günlere:)

PERILICHE canım hayırlı olsun adına çok sevindim.lütfen çalışmalarınız hakkında bilgi verin bize ebrununda dediği gibi yumurtlama beklenildimi gün aşırımıydı kalça havaya dikildimi ne kadar sonra duş alındı vs vs..ay ne çok soru sordum işte heyecan halbuki herkesde farklı oluyor elbet ama napalım umut işte...
kız bacılarım nerelerdesiniz yahu?berra,nur başak,eyşan,sesiniz kesili verdi b,rden hepinizmi kanıyonuz yahu,allaha çok şükür benimki bitti yumurtlama günüm 20si ama biz başladık şimdiden hadi bakalım hayırlısı:second:kızlar belirtileriniz olmasa bile gelin yahu öözlüyorum sizi sohbet edelim yaww ben hergün illaki geliyorum 2,3 kez buraya bakım bizim kızlardan ne var ne yok diye:)

kız bacılarım nerelerdesiniz yahu?berra,nur başak,eyşan,sesiniz kesili verdi b,rden hepinizmi kanıyonuz yahu,allaha çok şükür benimki bitti yumurtlama günüm 20si ama biz başladık şimdiden hadi bakalım hayırlısı:second:kızlar belirtileriniz olmasa bile gelin yahu öözlüyorum sizi sohbet edelim yaww ben hergün illaki geliyorum 2,3 kez buraya bakım bizim kızlardan ne var ne yok diye:)
Ben burdayım Allah tan seminer dönemine girdik de okuldan erken geliyorum ara ara girme fırsatım oluyo bi bakıp çıkıyorum ben halen hasta olmadım son adet 14 mayıs idrar testinde bi şey çıkmadı bi hafta daha geçsin kan tahlili yaptıracam :)

arkadaşlar,çok heyecanlıyım..tüm adet belirtilerim olmasına ragmen_karın agrısı vs._bugün dayanamayıp bir test yaptım..ve silik bir 2.çizgi!yarın günüm normalde...sanki her an da adet olacağım gibi...birazdan 2.testi de yapmak istiyorum...inşaallah yine görürüm o 2.çizgiyi...sevinçten hüngür hüngür ağladım..sadece eşime söyledim..kalp atışlarını görene dek kimseye söylemek istemiyorum çünkü daha önce bir kimyasal gebelik yaşamıştım,ve herkese söylemiştim hamileyim,diye...sonrası malum:küstüm:yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum...
gözün aydın canım çok sevindim darısı başımıza

ebrucum cnm ya bende giriyom ama rastlayamadım size valla hoş oluyo muhabbet.adetinm bitmedi daha ama şu ilaç olayı vardı ya onu bu gün başka bi doktora gidip sordum.ultrasona girdim çok şükür kist mist yok doktor o ilacı kullanma dedi veeee bu ay denemelere devam çok sevindi ilacı bıraktığıma:) bu ay inş hayırlı haberler veririz birbirimize olmazsa diğer ay ne vakit hayırlıysa Rabbim ozaman nasip etsin inş.bu arada periliche çok sevindim adına inş hayırlı bi şekilde kalp atışlarını da duyarsın cnm darısı bize:)
Allaha emanet olun arkadaşalr görüşürüz

arkadaşlar,yumurtlama dönemini dikkate aldık evet.ama bunu birkaç aydır yapıyoruz zaten..bu ay tutacağı varmış..bir de reglin bitişinden hemen sonra başlıyorduk,bu ay reglim 1 hafta sürüyor,2 gün daha bekledik...hani hesaplayıcılarda yumurtlama günleri diye bir zaman aralığı veriyor ya..o aralığı boş geçirmemeye çalıştık..hatta üstüne 1-2 gün daha..ne olur ne olmaz diye:) bir de çalışmalardan sonra bir süre kalkmadım ayağa...hatta birkaç saat bazen...
yalnız başka birşey söyleyeyim...şu an 3 yaşında olan kızımı da böyle istekle beklemiştim...onda da her defasında yumurtlama takibi şu bu yapıyordum,olmuyordu..ne zaman ki kendimi rahat bıraktım,hiçbirşey takip etmedim,kuzum geldi:)
sanırım bazılarının hamile kalması çok kolayken benim gibilerin her defasında bir süre beklemesi gerekiyor..ben çok sabırsızımdır,sanırım ondan kaynaklanıyor bu;)
bu arada tebrikleriniz için çok teşekkürler..darısı en kısa zamanda cümlenizin başına:)
bir de ayşemelek vardı,ondan haberi olan var mı?

canım,çok teşekkür ederim..biraz önce bir test daha yaptım ,onda da çok silik de olsa 2.çizgiyi gördüm şükür..ama yarını atlatmadan inanamayacağım,çünkü adet ağrısından hiç farkı yok karın agrımın ve dün geceden bu yana devam ediyor...

gulbeseker,daha önceki adetlerinde de böyle az az geliyor muydu önceden?değilse bhamile olabilirsin..hadi inşaallah:esra:
canim hamile olmana cok sevindim.sayende guzel bi haber aldik.ben bu ay umutlu degildim bir belirtide yasamadim zaten .16 regl olmam gerekiyordu ama 14 de hafif reglim basladi.zaten duzenli olan reglim bile 3 aydir ya bir kac gun erken ya birkac gun gec olmaya basladi.kan tahlili yaptirincada bize haber ver canim

periliche siz kac aydir deniyordunuz

arkadaşlar merhaba..:)
ben çalıştığım için böyle çok arada yazabiliyorum ama fırsat buldukça da okumaya çalışıyorum..
fikrinize çok ihtiyacım var..
benim adet günüm geçeli 3 gün oldu..
bugün idrar testi yaptım ama geç, işten çıkınca (özellikle sabah yapmak gerekiyormuş ya..) çok silik çıktı 2. çizgi..
hastalanacakmışım gibi ağrımda var.. ama sürekli değil normalde sürekli olurdu..
gün içinde mide bulantım yok.. ama yemek yedikten sonra yediklerime pişman oluyorum.. (çok bulanıyor..) mide yanmam da var ki normalde hiç olmaz..
çok fazla gazım var..
bide bilemiyorum gerçekten mi ben mi etkisinde kalıyorum..
burnumun ucu ara ara çok kaşınıyor..
akıntım da yok denecek kadar az..
ben çıkamadım işin içinden.. :(

Geri