Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

gulbeseker,eczane yakınsa bir test alıp yap istersen...şimdi çıkabilir idrar testinde;)

canım,çok teşekkür ederim..biraz önce bir test daha yaptım ,onda da çok silik de olsa 2.çizgiyi gördüm şükür..ama yarını atlatmadan inanamayacağım,çünkü adet ağrısından hiç farkı yok karın agrımın ve dün geceden bu yana devam ediyor...

gulbeseker,daha önceki adetlerinde de böyle az az geliyor muydu önceden?değilse bhamile olabilirsin..hadi inşaallah:esra:
normalde adetimden önce kahverengi leke gelirdi ama ağrım çok olurdu.. şimdi öyle ağrım yok.. hafif hafif batmalar var...

gulbeseker,eczane yakınsa bir test alıp yap istersen...şimdi çıkabilir idrar testinde;)
şu anad işteyim.. maalsef alamam... bide kokuyorum yine negatif çıkar diye.. önceki testi adetimden iki gün önce yapmıştım.

prılıche... bildiklerini bana yazrsan sevinirim.. şimdi ben işteyim.. öğle mesaisi bitti gitmem gerek sonra tekrar görüşürüz inşallah... hada bu arada hala çok gazım var.. bu hiç bu kadar olmazdı... bye...

normalde adetimden önce kahverengi leke gelirdi ama ağrım çok olurdu.. şimdi öyle ağrım yok.. hafif hafif batmalar var...
hemen bir test al canım...hatta benim gibi sabırsızsan birkaç tane al:laugh:

prılıche... bildiklerini bana yazrsan sevinirim.. şimdi ben işteyim.. öğle mesaisi bitti gitmem gerek sonra tekrar görüşürüz inşallah... hada bu arada hala çok gazım var.. bu hiç bu kadar olmazdı... bye...
canım,bu gaz,batmalar falan hamilelik belirtisi olabilir ama adet habercisi de olabilir..işten çıkınca o zaman test al,kanaman artmazsa..bir de daha önce gecikme oluyor muydu adetinde?olmuyorsa yine hamile olabilme ihtimalin var:laugh:

Hadi bakalım hayırlısı ozman bel ağrısıda en çok görünen belirtilerden bi tanesi canımmm umarım seninde bebek belirtileridir.:)
inş. canımmm çok sağoll sende
Merhaba fatoş ve herkes.Çalıştığım için çok sık giremiyorum siteye.Daha adetime 14 gün var.Ara sıra sol kasığıma ağrı girip çıkıyo.Bel ağrım kalmadı .Ama bir haftadır beyaz şeffaf yapışkan bir akıntım var.Çalışmalara devam ediyoruz gün aşırı.Bu ay çok erken başladım sıkıntılara genelde son 1 hafta stres olurdum acaba var mı yok mu diye.Bu ay çok dinliyorum kendimi ve günler geçmek bilmiyor.Ben 12-13 aydır korunmuyoz diye düşünüyodum bugün bir hesap yaptım 15 ay olmuş.16. hayal kırıklığını yaşamak istemiyorum.Hiç 2. çocuğu düşünmeyen hala kızım bile hamile kaldı:)))Allah herkese hayırlısını hayırlı zamanda versin..

Merhaba fatoş ve herkes.Çalıştığım için çok sık giremiyorum siteye.Daha adetime 14 gün var.Ara sıra sol kasığıma ağrı girip çıkıyo.Bel ağrım kalmadı .Ama bir haftadır beyaz şeffaf yapışkan bir akıntım var.Çalışmalara devam ediyoruz gün aşırı.Bu ay çok erken başladım sıkıntılara genelde son 1 hafta stres olurdum acaba var mı yok mu diye.Bu ay çok dinliyorum kendimi ve günler geçmek bilmiyor.Ben 12-13 aydır korunmuyoz diye düşünüyodum bugün bir hesap yaptım 15 ay olmuş.16. hayal kırıklığını yaşamak istemiyorum.Hiç 2. çocuğu düşünmeyen hala kızım bile hamile kaldı:)))Allah herkese hayırlısını hayırlı zamanda versin..
amin canım..sanırım yumurtluyorsun sen:laugh: başarılar dilerim:second:

arkadaşlar,çok heyecanlıyım..tüm adet belirtilerim olmasına ragmen_karın agrısı vs._bugün dayanamayıp bir test yaptım..ve silik bir 2.çizgi!yarın günüm normalde...sanki her an da adet olacağım gibi...birazdan 2.testi de yapmak istiyorum...inşaallah yine görürüm o 2.çizgiyi...sevinçten hüngür hüngür ağladım..sadece eşime söyledim..kalp atışlarını görene dek kimseye söylemek istemiyorum çünkü daha önce bir kimyasal gebelik yaşamıştım,ve herkese söylemiştim hamileyim,diye...sonrası malum:küstüm:yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum...
Canım senin adına çok sevindim hadi gözün aydın,darısı başımıza inşallah,yanlız bişey sormak istiyorum,sen yumutrlama günlerini dikkate alamdanmı birlikte olup kaldın yoksa özellikle yumurtlama günlerinimi beklediniz?yaa biz adetim biter bitmez başladıkda,yani daha yumurtlama günüme bbeklemedik bilede o yüzden soruyorum acaba yinede hamile kalabilirmiyip acaba diye?

PERILICHE canım hayırlı olsun adına çok sevindim.lütfen çalışmalarınız hakkında bilgi verin bize ebrununda dediği gibi yumurtlama beklenildimi gün aşırımıydı kalça havaya dikildimi ne kadar sonra duş alındı vs vs..ay ne çok soru sordum işte heyecan halbuki herkesde farklı oluyor elbet ama napalım umut işte...

arkadaşlar merhaba bir şey sormak istiyorum...
benim adet dönemim geçti ve geçeli iki gün oldu... bugün az az leke geliyor sizce adet olacak mıyım..
normalde adet dönemi zamanımda ağrım olurdu şimdi yok.. sol kasığımda hafif bir ağrı bile denmeyek kadar bir hareketlilik var. midemde hala ekşime gibi bir tata var.. yemek yediğimde bu hissi bastırıyorum.
adet olmam gereken tarihten bir gün önce test yapmıştım negatif çıkmıştı.. siz bu durumuma ne diyorsunuz... yardım edin.. sevin_naz ve duygu sizde bir şey söyleyin... kötü haber alırım diye hala kan testi yaptırmaya korkuyorumç... ha bide karnım açken sırt üstü yattım.. sağ ve sol kasığıma bastırdım. sağ tarafta boşluk vardı ama solda bir sertlik elime geldi. acaba adet olacağım için mi böyle oldu..
canım daha önce reglin gelmeden lekelenme oluyomuydu sana tafsiyem fazla düşünme bu olayı düşündükce reglin geçikir benim geçen ay tam 8 gün geçti bu ay şehir dışında olduğumdan ve hiç gebeliğe ihtimal vermediğimden bugün regl oldum dakikliğini gösterdi yine benimki belirtilerin gebelik belirtisi olabilir sen testi tekrarla sabah idrarıyla yap çünkü sabah idrarında değerler yüksek çıkıyo ha bide böyle koca karı yöntemlerini deneme ne o bastırmalar falan allah korusun varsa bile bu kasığa bastırma yoluyla falan kötü bişey olabilir tehlikeli bi yöntem birdaha yapmanı tafsiye etmem herşeyi oluruna bırak testi tekrarla inşallah hamişsindir

Geri