Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

canım 25 yaşındayım 3yıl oldu evleneli 2sene önce 5haftalık düşük yaptım ondan sonrada olmadı 6-7ay önce aşılama denedik olmadı bütün tetkikler yapıldı bitti aralıkdada rahim filmi çekinmişdim başkada bişe kalmadı yapacak doktorum yumurta takibi yapıyo kendiliğinden yumurtam oluşup çatlıyo günleri belirliyo bitek ogünleri değerlendiriyoruzz ama yok olmuyo işte şubat 4 adet tarihim bakalım bekliyorum :cry::cry::11:

Demekki bu donemler catladi ve catlamak uzere..
Bcalismalar yao canim..
Benim adetimin 14. Gunu 11 ocakdi..
Doktor 8,9,10,11,12,13 ocak zamanlarinda olustu dedi..
Yani bugunlero iyi degerlendir canimmm

Esim hastalandi grip oldu arti calisiyor, naptiysam yinede ise gitti. Soyle canimin içi nasil degerlendirelim :)
Asilama dan cok umutluym nedense. Sanirim bebisim geliyor. Insaallah rabbim dilerse !

Kizlar bebegim gelsin ulasti size bu msj gonderdi:

"kzlar merhaba bebegımgelsın ben gırıs yapamıyorum neden bende anlamadm szlerı takp edyorm ama dedgm gbı ne grıs yapablyorm nede yazablyorm mcden rıca ettm saolsun kırmadı benı elfdam senden bu ay cok cok umutluym ınsallah guzel haberlernı verrsn ben gecen aykı adetmden 2gun once oldum yalnz 5gun suren adetm 3gun surdu kokusuz temz ve cok kanamam oldu bu sbh ıse bırden kendmı hamle hıssettm nye bılmyorm neyse soruma geleym nette bal tarcn corek otu karsmnı okudm dun aksam aldm ve bu sbh yaptm bı tatlı kasgda yedm ıcınde arı polenı kattm cok az bsey bal 1kask az geldı karsm sıyah renk dogrumu yaptm acaba brde bu karsmı nerde muhafaza etmem gerekr bılen varmı cvplarnz ıcn ck tskkr ederm smdıden opuyorm hepnzı
kzlar yazmayı unttm bu folık asıdı benm kullanmam gerekr mı bna hc kmse bahsetmedı dktr kontrolsuz kullanablrmym acaba bılgısı olan varmı"

Geri