Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Gunatdin kizlar.. bir ates ve nefes alamamayla uyandim.. simdidw donuyorum..
Neyse bunlar onemli degil..
Hermevsim sogan kuru dutdum ama yapmadim netten cok iyi bak annene sor bir zarari varmi vs diye cok dikkat et canim insallah doktor controlynde hisbisey cikmaz haberimi ver canim

ceylinim cok tesk ederik.aminnn Rabbim sanada sizlerede nasip etsin canlarim..
folik asit hsmile olmayi istedikden sonra basliyon..
Cok onemli vitamin..
Oyuzden muhakkak canim eczaneye sor kullanmaya basla..
Bu cocugun omurgasi olusumunda yardimci oluyo sorun olmasijini engelliyor.. biran once basla bu vitamine canim
günaydınn canm dualarını bişzden eksik etme canm hamilelerin duası kabu olurmus folik asidide doktr mu kullan demşti kendinmi kullandın canm benm doktr bana sölemedi neden acabaa

Kizlar bebegim gelsin ulasti size bu msj gonderdi:

"kzlar merhaba bebegımgelsın ben gırıs yapamıyorum neden bende anlamadm szlerı takp edyorm ama dedgm gbı ne grıs yapablyorm nede yazablyorm mcden rıca ettm saolsun kırmadı benı elfdam senden bu ay cok cok umutluym ınsallah guzel haberlernı verrsn ben gecen aykı adetmden 2gun once oldum yalnz 5gun suren adetm 3gun surdu kokusuz temz ve cok kanamam oldu bu sbh ıse bırden kendmı hamle hıssettm nye bılmyorm neyse soruma geleym nette bal tarcn corek otu karsmnı okudm dun aksam aldm ve bu sbh yaptm bı tatlı kasgda yedm ıcınde arı polenı kattm cok az bsey bal 1kask az geldı karsm sıyah renk dogrumu yaptm acaba brde bu karsmı nerde muhafaza etmem gerekr bılen varmı cvplarnz ıcn ck tskkr ederm smdıden opuyorm hepnzı
kzlar yazmayı unttm bu folık asıdı benm kullanmam gerekr mı bna hc kmse bahsetmedı dktr kontrolsuz kullanablrmym acaba bılgısı olan varmı"

Bebegimgelsin canim nasilsin ? Umarım hamile sindir canim benim...
Bal tarcin ve çörek otu, Cam kavanozda saklasan daha iyi. Ama bence günlük taze yap tuket. Bal bir tatli kasigi, tarcin ve çörek otu da birer cay kasigi olsun. Günlük olçu bu canim. Sabah aksam ac karnina yigceksin bide yerken dislerinle corek otunu iyice cigniyceksin. Veya onceden oguteceksin. Ama hazir olan tozundan alma çünkü onun faydasi yokmus.
Hesabina mutlaka girersin, e mail kutuna gelen e mail i acarak gir sayfaya, o zaman otomatik olarak hatirliyo site..
Insallah hamile sin dir canim.. Kib

Geri