Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Hee iyi cok sevindim Vallah ya ben ben istedigim günden beri, bende yavas yavas unutkanlik basladi malesef. Yoksa seni ismini unutmadim tabii. Ama aksam bir an bilemedim ne durumda oldugunu.
Neyse
Nasil geciyo hamilelik ? Ne kadar lik oldu ? Cinsiyetini ogrendin mi ? Tedavyle mi hamile kaldin ? Anlatsana canim. Bide arada bir gelin buraya, bizi unutmayin Olurmu :)

Çok şükür canım iyi gidiyo zaten annemin yanındayım . En son geçen hafta doktora gittim oda erkek gibi dedi yüzde doksan erkek dedi. Ama 1 ay sonra gün verdi ozaman kesin belli olur . Ben tedavi olmadım canım istedik denedik Rabbim de verdi çok şükür . Dilerim isteyen herkese verir allah im. Uğrama konusunda haklısın çok yazamıyorum ama elimden geldiğince takip ediyorum sizleri :)

hamile ola bayanlar; gebelik öcesi belirtileriniz nelerdi. Benım yumurta çatladığı günden beri kasık ve özellıkle bel ağrım var, göğüslerimin içi yara gıbı aşırı hassalastı. Ve sürekli akıntı hali var beya z akıntı hala devam edıyor bu belırtıler sızlerde de varmıydı??

Benim adet belirtisinden ayrılan belirti diyebilecegim tek şey adetime daha 2 hafta gibi bi süre varken kasiklarimda oluşan hafif batma lar ve ağrılardi. Adet ağrısı gibi yogun değil onu ayirtedebiliyorsun birde dediğim gibi çok erken başladı. Ve ben hissediyordum çok ilginç ama hep hamileymisim gibi geliyordu.

Ya pazartesi hastaneye gidecem ama cok merak ediyorum hamilemiyim acaba adetime 4 gun varken test yaptım cikarmi dogru mu bilemiyorum

Ekli dosyalar

• 20150212_183956.jpg
    20150212_183956.jpg
    319,1 KB · Görüntüleme: 407
Benim adet belirtisinden ayrılan belirti diyebilecegim tek şey adetime daha 2 hafta gibi bi süre varken kasiklarimda oluşan hafif batma lar ve ağrılardi. Adet ağrısı gibi yogun değil onu ayirtedebiliyorsun birde dediğim gibi çok erken başladı. Ve ben hissediyordum çok ilginç ama hep hamileymisim gibi geliyordu.
Aynen benımde çok erken başladı adetıme daha var çok merak edıyorum

Geri