Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Benim adet belirtisinden ayrılan belirti diyebilecegim tek şey adetime daha 2 hafta gibi bi süre varken kasiklarimda oluşan hafif batma lar ve ağrılardi. Adet ağrısı gibi yogun değil onu ayirtedebiliyorsun birde dediğim gibi çok erken başladı. Ve ben hissediyordum çok ilginç ama hep hamileymisim gibi geliyordu.
Ay ayni sey bu ay benmde basma gelyo adetme 11gun kaldi hafif hafif batmalar agrlar oluyo kaskta ve karnmda tbi heray yasyorz bunlari hayrlsi bkalm ben buaralar istememeye basladm ama icmde bi kurt hamleym dyp duruyo elmi karnma koydkca heycanlanyrm ndnse hatta sbh erken kalktm elmi karnma koydn bebegm bugun uykusz kaldi uyuymda uykusunu alsn dyorm kendi kendime :)

Ay ayni sey bu ay benmde basma gelyo adetme 11gun kaldi hafif hafif batmalar agrlar oluyo kaskta ve karnmda tbi heray yasyorz bunlari hayrlsi bkalm ben buaralar istememeye basladm ama icmde bi kurt hamleym dyp duruyo elmi karnma koydkca heycanlanyrm ndnse hatta sbh erken kalktm elmi karnma koydn bebegm bugun uykusz kaldi uyuymda uykusunu alsn dyorm kendi kendime :)

Dedigim gibi aradaki fark kasiklarda cizirdama gibi böyle batmalarin olmasi ve cok önce başlaması. Normalde adet sancim benim 2 yada 3 gün önce baslardi. Ben ordan baya bi bekleyiş tim.

Kızlar ben birde bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım + yumurta takibim oldu. Doktor bu ay hamıle kalman lazım dedi herşey yolundaydı, İnş. Rabbim nasıp eder. Yumurta çatladığı günden beri bel ağrım çok fazla, kasık ağrımda ara ara oluyor. Göğüslerim uçları yara gibi akıntım fazla, uzanıyorum sürekli. Bu ay hiç bi fıkrım yok emin de değilim.

Kızlar çok kötü geçiyor gunlerim bulantılar durmuyor ne yaptimSa yemek yiyemiyorum sabah kahvaltıdan önce çok özür dilerim çıkarttım zaten mide de boş mahvetti beni kahvaltı yaptım hala midé bulantısı devam ediyo

Tuzlu çubuk kraker bulundur hep yaninda.benim çok ağır geçmedi şükür sadece sabah hafif bulantilarim oldu ama cubuklarimi yinede yanimdan ayirmadim :) bulantilar genelde 4 ay sürüyor diyorlar benim bikaç gündür iyice azaldı.

Kızlar ben birde bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım + yumurta takibim oldu. Doktor bu ay hamıle kalman lazım dedi herşey yolundaydı, İnş. Rabbim nasıp eder. Yumurta çatladığı günden beri bel ağrım çok fazla, kasık ağrımda ara ara oluyor. Göğüslerim uçları yara gibi akıntım fazla, uzanıyorum sürekli. Bu ay hiç bi fıkrım yok emin de değilim.
Cancazim bende geçen adet donemimde klomen kullandim asilama oncesi, bide ovitrelle ignesini vurdum. Asilama nin ertesi günü de progesteron kullandim on gün.

Sen asilama olmadan, tedaviyle tutar insaallah canim.

Geri