Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

benim geçen ay adetim bitti yumurtlama gününde birliktelikler yaşadım ekim 2-4-7 yumurtlama günlerimdi 3 gün sonra inanılmaz göğüs ağrım oldu gece 4-5 defa lavaboya gittim ağzımın içinde 2 gün metal tadı hiç geçmedi rüyamda da karpuz yediğimi görünce tamam dedim adete 6 gün kala erken gebelik testi prodüktör yaptım çift çizgi belirdi hafif olarak aynı gün kan tahlili değerim 35 çıktı dr muhtemelen 1-2 haftalık emin olamadı boş gebelikte olabilir dedi.
canım inşallah normal gebeliktir dualarım hepinizle bu doktorlar insanı çıldırtır rabbim hepimizin yüzünü güldürsünnnn

Seni umitlendirmek istemiyorum ama bence gununun geçmesini bekle ve ağır bir iş yapma.. Kimyasal gebelik geçirdikten sonra korunmazsan hamilelik şansı artıyor diye biliyorum.inşallah hamilesindir.. Ama com kaptırma kendini gününü bekle ve dediğim gibi dikkat et.. Allah herkesin gönlüne gore nasip etsin tez zamanda inş. Bende ameliyat oldum bebek uğruna inş sizler sorunsuzca gebe kalırsınız. İnş bende diğer aylarda.. Bu ay yasak herşey ameliyatliyim
Cvbin için çok tskkur ederim cnm Rabbim isteyen herkese nasip etsin inş

Sevgili melekler bende sanirim hamileyim cünkü
2 hafta önce bebis istedigimiz icin korunmasiz iliskiye girdik.
Ìliskiden 2 gun sonra siddetli bel ve kasik agrilarim basladi ve hala devam etmekte (adet olmama 10 gun var )
Goguslerimde siskinlik ve aci
Migde bulantisi cok hafif bugunde agzima aci su geldi .
Simdilik bu kadar butun arastirmalarim hamileligi gosteriyor hayirlisi .

Sevgili melekler bende sanirim hamileyim cünkü
2 hafta önce bebis istedigimiz icin korunmasiz iliskiye girdik.
Ìliskiden 2 gun sonra siddetli bel ve kasik agrilarim basladi ve hala devam etmekte (adet olmama 10 gun var )
Goguslerimde siskinlik ve aci
Migde bulantisi cok hafif bugunde agzima aci su geldi .
Simdilik bu kadar butun arastirmalarim hamileligi gosteriyor hayirlisi .
Ins. Cnm rabbim gonlune gore versin

Mrb kızlar gecen ay 27 sinde adet olmuştum normalde bikacgun öne atar takvime gorede 24 unde adet olmam gerekiyordu ama olmadım test yapmamak için kendimi zor tutuyorum sizce biraz daha beklemelimiyim

Geri