Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Mrb kızlar gecen ay 27 sinde adet olmuştum normalde bikacgun öne atar takvime gorede 24 unde adet olmam gerekiyordu ama olmadım test yapmamak için kendimi zor tutuyorum sizce biraz daha beklemelimiyim
Cnm gunun gecmis oluyr ozamn bnce bir kac gun daha bekle ve kan ver bn uc gun gecince bu ay test yaptim ikinci cizgi silik cikti pozitif yani ama kan verdim bir hevesle negatif yani nnce kan ver hic ugrasma idrar testiyle feln .

Cnm gunun gecmis oluyr ozamn bnce bir kac gun daha bekle ve kan ver bn uc gun gecince bu ay test yaptim ikinci cizgi silik cikti pozitif yani ama kan verdim bir hevesle negatif yani nnce kan ver hic ugrasma idrar testiyle feln .
Cvbin için tskkur ederim cnm olmadı pazartesi ne kadar sabredip ozamn yaptiriyim tabi sabredebilirsem sanki ilk defa hamile kaliyomusum ilk cocugummus gibi heycanliyim:) allahım tüm isteyenlere inş en kısa zamanda hayirlisiyla o duyguyu tatdirir.

Cvbin için tskkur ederim cnm olmadı pazartesi ne kadar sabredip ozamn yaptiriyim tabi sabredebilirsem sanki ilk defa hamile kaliyomusum ilk cocugummus gibi heycanliyim:) allahım tüm isteyenlere inş en kısa zamanda hayirlisiyla o duyguyu tatdirir.
Aslinda kan da cikar varsa suan tabi beklesen daha iyi olur rica ederim bu arada imkanim oldukca yazrim

mrb kızlar bende yeni üye olanlardanım 3,5 aylık evliyim 3 ay doğum kontrol hapı kullanıp 1 ay önce bıraktım normal şartlarda bugun adet olmam gerekiyor ama pek olucak gibi değilim zaman zaman bel ve kasık ağrıları yaşadım bu ay yorgunluk sürekli uyuma isteği ve sık wc ihtiyacı harici bi durumumda yok acaba hap bırakıldıktan sonra hemen o ay hamile kalmış olabilirmiyim ki????

mrb kızlar bende yeni üye olanlardanım 3,5 aylık evliyim 3 ay doğum kontrol hapı kullanıp 1 ay önce bıraktım normal şartlarda bugun adet olmam gerekiyor ama pek olucak gibi değilim zaman zaman bel ve kasık ağrıları yaşadım bu ay yorgunluk sürekli uyuma isteği ve sık wc ihtiyacı harici bi durumumda yok acaba hap bırakıldıktan sonra hemen o ay hamile kalmış olabilirmiyim ki????
Mrb cnm seni umitlendirmek istemem ama bnm bi akrabam doğum kontrol hapı kullanırken hamile kalmis hic aksatmadan kullanırmış

merhaba bende yeni üyeyim .benimde reglim 2 gün geçti ama geçmeden 10 gün öncesinden sol kalçam batıyo kasıklarıma kramplar giriyor.belim çok ağrıyor.karnım şiş başım ağrıyor.acaba hamile olabilir miyim psikolojim iyice bozuldu.2 yıllık evliyim.tam 1 yıl önce 5 buçuk aylık doğum yaptım.7 aydan beri korunmuyorum bu ay tutmuşmudur acaba

Canim benim üzülme nolur, allah yardımcın olsun. Rabbim saglikla versin insaallah. Allah dan umut kesilmez canim. Sen cennetlik sin insaallah. Yine olur bebegin ve bu sefer saglikla dogurursun insaallah.

Geri