Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

Test negatif çıktı ama inanmadım! 2-3 gün sonra tekrar deneyeceğim. İnancımı sürdürüyorum. Bütün gün öğürdüm. Buarada bu siteyi çok tavsiye ediyorum. Bilmediğimiz bütün konularda uzmanlar açıklama yapıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

canım sormayın dün cok yogun bı gündü. esım bır gün daha bekle dedı test ıcın bıraz önce yaptım... veeee kandil günü ettiğiniz dualar boşa gitmemis.

İKİNCİ ÇİZGİ SİLİK
galiba hamileyim ama emin degilim 3 gün sonra bır daha deniycem
canım çok sevindim allah analı babalı büyüksün sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallahdarısı benim ve tüm ibteyenlerin başına bize dua et canım

boyalikus tebrik ederim canım . hayırlısıyla sorunsuz bir dokuz ay geçirmeni dilerim canım . yarın kan testi yaptırırsın sanırım . bende yarın kan testine gidicem . inşallah ikimizde güzel haberler veririz . hakkımızda hayırlısı olsun

yardim

merhaba arkadaslar siteye yeni katildim ve cok hosuma gitti bastan sona kadar okudum uzun süredir aradim site buydu ve sonunda siteyi buldum ben tam bir senedir evliyim ve cocugum olmadi ne kadarda ugrasak olmadi 3 hafta önce rahatsizlandim hastaneye gitim ve bana doktor yumurtaligimda kis oldunu söyledi ve yumurtaliklarimin bir tanesi dönmüs ve ameliyat oldum herneyse ve bir hafta önce esimle beraber olduk ve bende bir haftadir mide bulantisi isteksizlik bas dönmesi karnimda agrilar basladi ve aslinda bügün regl olmam gerekirdi olmadim ve sikca tuvalete gidiyorum bu konuda bana bildilerinizi söylerseniz sevinirim arkadaslar kendinize iyi bakin

Son düzenleme:
Geri