Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Bilgilerinize ihtiyacım var

Selam arkadaşlar bu siteyi hamilelik belirtilerine bakarken buldum.bende 1,5 yıllık evliyim.4 aydır korumuyoruz ama hala bir şey yok. 2 gündür kasıklarımda ağrı var.bir hafta var adetime daha.bu bir belirti olabilir mi:(

slm melekler hamile kalmak isteyen arkadaşlar googleye hemile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı yazın ve ilk linke tıklayın aramıza katılın ve bizimle birlikte bekleme sürecine girin biz oradayız ve sizi bekliyoruz sağlıcakla kalın hoşçakalın
bir adet bekleyen, birde hamile kalan arkadaşlarımızın listesi var sizde listemize katılın:deli:

bende bebek istiyorum yaklaşık bir ay önce düşük yaptım hemen hemen aynı beliritler var ama umutlanamıyorum ne zaman adet göreceğimid ebilmiyorum :(

hayır bekle demedi doktor bebeğim küçükdü çünkü içimde parçada kalmamış allaha şükür doktor bişi demedi bizde korunmadık ama 2 haftayı geçiktir göğüslerim çok acıyor üstüne yatamıyorum acaba diyorum yeniden hamile kalmış olabilrimiyim ama bu gün hasta olcakmışım gibi kasıklarım ağrıyor bekliyorum bakalım nasip Allah umud edip isteyen herkese bebek versin bu güzel günlerin hatrına

hayır bekle demedi doktor bebeğim küçükdü çünkü içimde parçada kalmamış allaha şükür doktor bişi demedi bizde korunmadık ama 2 haftayı geçiktir göğüslerim çok acıyor üstüne yatamıyorum acaba diyorum yeniden hamile kalmış olabilrimiyim ama bu gün hasta olcakmışım gibi kasıklarım ağrıyor bekliyorum bakalım nasip Allah umud edip isteyen herkese bebek versin bu güzel günlerin hatrına
çok geçmiş olsun canım bende ağustos 23 bekliyorum benimde belirtilerim var kasıkta batma şeklinde ağrı veebu ayki dikkatimi çeken belirtim gögüs uclarımdaki acıma ilk gebeliğindeki belirtilerini paylaşırmısın bizimle canım

saol canım ;
valla ilk belirtilerim arasında sayabilcem iki belirgin şey vardı göğüslerimin haddindne fazla acıması uçlarının karıncalanması büyümesi bunların ilk ayda olmadını duymuşdum onun için aldırış etmemiştim pek ama sabahları uyandığımda aç uyanıyordum aklımda bi sürü yemek vardı birde ateşimi ölçüyordum ateşimde hiç düşme olmadı 36,4 adet olcamdaki ateşimdi ama hamile oldum için sanırım ateşim 36,7 den aşağı düşmedi. ama bebek düşünce ateşim düştü kanamam geliyodu çok az ilk gün normaldi ateşim yüksekdi yani ama 2. gün düştü eyvah bebek gitti dedim ve bebeğim artık yoktu . birde kasıkarımda adet sancısı gibi ama böle o kadar acı olmayan bi ağrı vardı.

Geri