Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

sarı papatya aramıza hosgeldin valla burda cok güzel vakit geciyo hemde güzel bilgiler ögrenıyosun:)ben sabah kalkıyom ilk işim buraya girmek oluyo önceden face ilk adresimdi ama simdi yasasın melekler mekanııııııı ve biz melekleeerrrrrrrrrr:D:D:D:D
hoşbulduk canım evet cok güzel bir yer bilgiverici inşallah hepbirlikte hoş vakitler geçirecegiz.

polyannacım bende senin gibi oldum sanırım regl oldum yani sans sekerim napalım hayırlısı olsun inss:S :D
beyazgül çok üzüldüm canım ya ama hayırlısı çalışmalara devam napalım vardır bi hayrı. ben dün dr gittim. anormallik olduğunu biliyodum. bebişim tutunamamış rahme ondan böle olmuş dr öle dedi. inşallah bi dahaki ay ii haberler alırız canım. :bebeğim:

beyazgül çok üzüldüm canım ya ama hayırlısı çalışmalara devam napalım vardır bi hayrı. ben dün dr gittim. anormallik olduğunu biliyodum. bebişim tutunamamış rahme ondan böle olmuş dr öle dedi. inşallah bi dahaki ay ii haberler alırız canım. :bebeğim:
üzüldüm canım hayırlısı olsun canım ya acaba benim bebeimde tutunamadımı senn gibi mi oldu simdi regl gibi oluyomusun cnm hakkımızda hayırlısı olsun cnm ins bi daha ki ay güzel haberelr alırız insss yaaaaa:S

inşallah hamilesindir beyazgülcüm bende direk gögüslere vurmustu ve ben normalde pek yemek yiyen biri olmamama ragmen yemek yediğimde aradan 10 dakka geçerdi migdem kazınırdı inşallah sende en yakın zamanda hamilelik haberini alırsın....=)

inşallah hamilesindir beyazgülcüm bende direk gögüslere vurmustu ve ben normalde pek yemek yiyen biri olmamama ragmen yemek yediğimde aradan 10 dakka geçerdi migdem kazınırdı inşallah sende en yakın zamanda hamilelik haberini alırsın....=)
maalesef cnm bu yadan gecti coktan kırmızı kabus geldi bile:( ama ins önümüzdeki ay oulr hayılısı hakkımızda sizin cocuk varmı benim bi kızım ver ikinciyi istiyorum insssss....:salıncak:

Geri