Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Arkadaşlar mrb, Benim sizlere sormak istediğim birşey var. Ben bu ay baya bi hamilelik belirtileri yaşadım hala da devam ediyor. Fakat aklım çok karışık.Bugün regl günüm.Ben dayanamayıp 3 gün önceden kan testi yaptırdım.Sonuç negatif çıktı. Ama bakıyorum hiç adet olcak gibi bi belirti yok.Acaba geç döllenme olmuş olabilir mi die düşünüorum.Benim gibi olan var mı aranızda hiç.Yardımlarınızı bekliyorum.

bende bebek istiyorum 1 yıllık evliyim.hiç korunmadık ama 3 ay tutturabildik şu malum günleri.muayne oldum kist falanda yokmuş.yarın hormon testi yaptırıcam inşallah hayırlısıyla bişey çıkmaz ve bu ay anne adayı olurum bende.dua edin olurmu?:d040:

arkadaşlar bişey sormak istiyorum.mesela geç döllenme oldu.yumurtalardan biri döllendi ama diğerleri atılmak üzere inmiş aşağıya.yani tam atılmak üzereyken biri tutmuş yumurtalardan bu durumda adet görülürmü yani döllenmeyen yumurtalar atılırmı biliyomusunuz çok merak ettim.

Arkadaşlar mrb, Benim sizlere sormak istediğim birşey var. Ben bu ay baya bi hamilelik belirtileri yaşadım hala da devam ediyor. Fakat aklım çok karışık.Bugün regl günüm.Ben dayanamayıp 3 gün önceden kan testi yaptırdım.Sonuç negatif çıktı. Ama bakıyorum hiç adet olcak gibi bi belirti yok.Acaba geç döllenme olmuş olabilir mi die düşünüorum.Benim gibi olan var mı aranızda hiç.Yardımlarınızı bekliyorum.
BADECİM HCGB KAÇ ÇIKTI Kİ SIFIR MI ? EĞER SIFIR İSE GEBELİK YOKTUR BÜYÜK İHTİMALLE.BELİRTİLERDE PSİKOLOJİK OLABİLİR. HATTA REGLİNDE GECİKMEYE BİLE NEDEN OLABİLİR. AMA SIFIRIN ÜZERİNDE Bİ DEĞERSE GEÇ DÖLLENME OLMUŞ OLABİLİR. İNŞALLAH GEÇ DÖLLENME OLMUŞTURDA HAMİŞSİNDİR:d040:

değer düşüktü yani 0,100.ben 3 ay önce biyokimyasal gebelik yaşadım.Daha doğrusu sol bel ve kalçam arasında bi ağrı vardı dahiliyeye gittim.Dr. bana ağrı kesici verdi.O da çok ağırmış.2 gün sonra hamile kaldıımı öğrendim.Ve ertesi günde kanamayla gitti.Şimdi yine aynı ağrı var göğüslerim patlıycak gibi ve hiç olmayan bişey daha oldu meme uçlarım tam 1 haftadır çok acıo.bunun dışında da acayip midebulantım var kokulara karşı.Bilmiorum anlam veremiorum.Bir de yumurtlama döneminden 3 gün sonra ayın 19 unda ilişki oldu ve bu dönemde tehlikeli olduu için bebekte rahime 9-10 günde geçtiği için belki çıkmamış olabilir diorum.Daha adet olmadım beklemedeyim.

değer düşüktü yani 0,100.ben 3 ay önce biyokimyasal gebelik yaşadım.Daha doğrusu sol bel ve kalçam arasında bi ağrı vardı dahiliyeye gittim.Dr. bana ağrı kesici verdi.O da çok ağırmış.2 gün sonra hamile kaldıımı öğrendim.Ve ertesi günde kanamayla gitti.Şimdi yine aynı ağrı var göğüslerim patlıycak gibi ve hiç olmayan bişey daha oldu meme uçlarım tam 1 haftadır çok acıo.bunun dışında da acayip midebulantım var kokulara karşı.Bilmiorum anlam veremiorum.Bir de yumurtlama döneminden 3 gün sonra ayın 19 unda ilişki oldu ve bu dönemde tehlikeli olduu için bebekte rahime 9-10 günde geçtiği için belki çıkmamış olabilir diorum.Daha adet olmadım beklemedeyim.
BADECİM TEKRAR Bİ KAN TESTİ DAHA YAPTIR. DEĞERDE Bİ DEĞİŞME VARSA GEÇ DÖLLENME OLABİLİR. ZATEN VARSA DEĞERDE ARTIŞ OLUR
KAYBEDECEK NE VARKİ İNAN O MERAKI YAŞAMAK DAHA KÖTÜ. İNŞALLAH HAMİŞSİNDİR CANIM:d040:

Geri