Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Arkadaşlar size bir müjdem var bugün 32.gün ve dünkü idrar testini doğrulayan kan testini yaptım.beta HCG : 557 çıktı.İnşallah sağlıkla hayırlısıyla tamamına erer.
Allah isteyen herkese nasip etsin....biraz son 1 ayımdan bahsetmek istiyorum.Erken belirtiler açısından belki yardımı olur
-adetim bittikten sonra tam 14.gün birlikte olduk.O gece yumurtalıklarımda inanılmaz ağrım oldu
-ve bu ağrı 1 hafta devam etti.hassasiyet gibi birşeydi.
-sabahları kalktığımda yemekler sanki boğazıma gelir gibiydi.Gerçi o dönem sahur yiyordum(bebek bile oruç tuttu:)
-takiben 8 gün sonra kahverengi lekelenme oldu(sanırım bebeğin yerleştiği gündü.)
-Bİ de hisler.... hissettim bilmiyorum neden ama değişik hisler.....
-31. gün idrar testi pozitif
-32. gün kan testi...
İnşallah aynı duyguyu yaşarsınız....
Sevgiler

Arkadaşlar size bir müjdem var bugün 32.gün ve dünkü idrar testini doğrulayan kan testini yaptım.beta HCG : 557 çıktı.İnşallah sağlıkla hayırlısıyla tamamına erer.
Allah isteyen herkese nasip etsin....biraz son 1 ayımdan bahsetmek istiyorum.Erken belirtiler açısından belki yardımı olur
-adetim bittikten sonra tam 14.gün birlikte olduk.O gece yumurtalıklarımda inanılmaz ağrım oldu
-ve bu ağrı 1 hafta devam etti.hassasiyet gibi birşeydi.
-sabahları kalktığımda yemekler sanki boğazıma gelir gibiydi.Gerçi o dönem sahur yiyordum(bebek bile oruç tuttu:)
-takiben 8 gün sonra kahverengi lekelenme oldu(sanırım bebeğin yerleştiği gündü.)
-Bİ de hisler.... hissettim bilmiyorum neden ama değişik hisler.....
-31. gün idrar testi pozitif
-32. gün kan testi...
İnşallah aynı duyguyu yaşarsınız....
Sevgiler

Ne güzel bir his.Umarım bizde yaşarız bu duyguyu.Yaşamayanlar.

ay clinomel.emindim ben zaten.çok sevindim.allahım bizlere de nasip etsin.sanki hiç olmayacak gibi geliyor insana!bigün hamile olabileceğim fikri o kadar uzak geliyor ki!aylardır yıldım.
ah clinomel,dua et bizler içinde,bizim de olsun.MAAŞAALLAH diyelim sana,nazarımız değmesin:)çok sevindim senin adına:deli:

benimde 58 çıktı prolaktinim.doktor yüksek dedi dostinex verdi 2 aydır kullanıyorum ölçtürücem bu hafta inmişmi diye.benim geç döllenme falan değil galiba belim ağrıyor adet sancısı.2 ,3 güne kadar olurum heralde.inşallah Mevla isteyen herkese en kısa zamanda versin bebişleri.

ne zaman baktırıyorsun peki prolaktinine?adetin 3.günü mü baktırıcan?hayıt çok faydalı diyorlar.bi aile dostumuz daha var kadın doğumcu,ona da sorduk.kullanma hemen ilaç dedi.gelecek ay gene adet görürsem prolaktinime tekrar baktırıcam.umarım inmiştir!!!

ben aranıza yeni katıldım benimde ilk hamileliğimde kasıklarımda ağrılar kramplar göğüslerde dolgunluk ve acı vardı her an adet olmayı beklerken günüm geçince test yaptım birde baktım pozitif..

herkese ii geceler
hoşgeldin ilter aramıza
bende yeni sayılırım benimde adetime 6-7 gün var bendede kasık ağrısı elma büyüklüğünde bir bölgede tam ortada 3 gündür ağırıyor. birde göğüs uçlarım ağırıyor. akşamları ateş basıyor ve ayaklarım yanıyorben serofen 5 gün kullandım ortivite çatlatma iğnesi vuruldum "11 gün önce ayın 4 ünde daha önce böyle ağrım olmamıştı. sizin yorumlarınız nedir.

semre teşekkürler canım bu arada o iğneyi bu ay olacaktım ben iğneyi aldım yumurta takibi için gittiğimde birde baktık yumurtam çatlamış çok şaşırdım çünkü bende pko var tedaviye galiba çabuk cevap vercem

Geri