Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

arkadaşlar bende bu sayfayı çok sevdim her ğün okuyorum bende allahın izniyle bebiş istiyorum allah isteyen herkese sağlıklı bebişler versin inşallah

merhaba arkadaşlar.benim bu ay ümidim yok çünkü eşim yanımda değil!ama umarım sizin için hayırlısı olur.çok zor çocuksuzluk.kendimi boşuna yaşıyor gibi hissediyorum.

Bende çalışmalardayım :D

Merhaba arkadaşlar
Bende denemeler içindeyim geçen ayım hüsranla sonuçlandı ve bu ay 2 gün içerisinde adet olmam lazım genede hissettiklerim mi?
Bir süre yumurtalıklarımda bazen çift bazen tek taraflı ağrılar oldu
Belim bişey kaldıracağım zaman kırılacakmış gibi ağrıyor
Göğüslerimin neresine dokunsam sızlıyor, sanki çürük gibi dokununca çok fena acıyor
2-4 gündür yemek isteğimi alt edemiyorum ki yıllardır kilo kontrolunu çok iyi başaran biyimdir.
Yediklerimi 2 gündürde sindiremiyorum azıma sürekli acı bir tat geliyor.
Bazen rahim izahında yukarı doğru çelikmeler hissediyorum.
Bir süre öncesine kadar ayaklarım soğuktan donuyordu, çorapsız duramıyordum.Halada ayağımda üst üste iki çorap var.
Eklemlerimde bir süredir ağrılar var.
Allahım nasip ederde gebe kalmış isem geçirdiğim iki ay arasında ki farklar hakkında uzun bir yazı yazacam. Aksi durumda fena halde üşütmüşüm demektir. :çitos:
Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.

merhaba narağacı.umarım hamilesindir.ben 6 aydır böyle şeyler hissediyorum ama her ay hüsrana uğruyorum.benim psikolojik oluyor sanırım çok istediğim için!ama allah hakkımızda hayırlısını versin diyoruz..Allah gönlüne göre versin.isteyip sahip olamamak çok zor.sen hemen 2 ayda kalırsan ne mutlu sana.kıymetini bil

Keşke olduğunu bilsem!

Ah aspuce keşke gebe olduğumu bilsem ama eminim benimki de psikolojik sadece istediğim için diyorum artık içimden. Ama geçen 6 ay içinde üzülme çünkü bebiş isteğini aklından atmadan kendi gelmiyor sanırım.Etrafımda bunun örneği okadar çok ki! Bir çok tanıdığım aylarca uğraştı heveslendi olmadı, sonunda yok artık olmayacak uğraşamıcam yoruldum dediler ay geçmeden gebe olduklarını öğrendiler! Ki bu kişilerin hepsi 6 ay dan daha uzun süredir denemişlerdi. Okuduğum bir yazıda sürekli bunu aklında tutma, sürekli isteme ve buna konsantre olmak yumurtayı kendi kendine savunmaya almasına sebep oluyormuş ve döllenme gerçekleşmiyormuş! Yani yumurtamızın başında biz nöbet tutuyoruz! Sanırım onunda rahat bırakılmaya ihtiyacı var!:S Bu ay o yüzden sanki hiç istemiyormuş gibi sürekli telkin ettim kendimi ama bilinçaltını edemiyorsun. Dur bakalım nazlı yumurtayı ikna edebildim mi hepimiz öğrenecez!

Ah aspuce keşke gebe olduğumu bilsem ama eminim benimki de psikolojik sadece istediğim için diyorum artık içimden. Ama geçen 6 ay içinde üzülme çünkü bebiş isteğini aklından atmadan kendi gelmiyor sanırım.Etrafımda bunun örneği okadar çok ki! Bir çok tanıdığım aylarca uğraştı heveslendi olmadı, sonunda yok artık olmayacak uğraşamıcam yoruldum dediler ay geçmeden gebe olduklarını öğrendiler! Ki bu kişilerin hepsi 6 ay dan daha uzun süredir denemişlerdi. Okuduğum bir yazıda sürekli bunu aklında tutma, sürekli isteme ve buna konsantre olmak yumurtayı kendi kendine savunmaya almasına sebep oluyormuş ve döllenme gerçekleşmiyormuş! Yani yumurtamızın başında biz nöbet tutuyoruz! Sanırım onunda rahat bırakılmaya ihtiyacı var!:S Bu ay o yüzden sanki hiç istemiyormuş gibi sürekli telkin ettim kendimi ama bilinçaltını edemiyorsun. Dur bakalım nazlı yumurtayı ikna edebildim mi hepimiz öğrenecez!

çok doğru yazdıkların narağacı.bizimki bile bile lades demek ama ben çok uzun zamandır istiyordum ama eşimi ikna edemedim!istemiyordu.ilk başlarda bende''tam ikna ettim biran önce olsun eşim vazgeçmeden''düşüncesi vardır,sanki hemen olacak!!onun heyecanını yaşıyordum!ama şimdi olmadığını görünce eşim,ben biraz rahatladım.çünkü olmadığını görünce eşim,beni ve isteğimi daha ciddiye almaya başladı.yani aslında bu foruma girmek bile aklımızdan atamadığımız anlamına geliyor:(:nanik:ben bütün gün belirtileri okuyorum,kadındoğum uzmanı gibi oldum.ki bu ay gebelik beklemiyorum eşim şehir dışında!!!
gelecek aya faydası olur diye okudukça okuyorum:S
bu ay umarım seni iyi haberlerini alırım.gelecek aya da ben.en geç kasım gibi olsun artık benim de....

Merhaba kızlar!!!!
Güzel haberlerle döndüm!
GEBEYİM sanırım 5 haftalık!
çok şaşkınım şuan inanamıyorum.
biraz sakinleşim iki ayımın arasındaki farkları yazacam!!!!
Allahım herkese nasip etsin hala ayaklarım tutmuyor!!!

Geri