Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

hala hasta olmadım test de yapmadım:)ama sol kasıkta ağrı var ve belim çok ağrıyor göğüslerde şişme yok ama uçlarda hassaslık var.birde karnım sürekli şiş göbeğim iice belli oldu:)ayaklarımın altında yanma da var sizce bunlar ne arkadaşlar...
en az benim kadar rahatsın walla arkadaşlarımın zoruyla 5.gün test yapmıştım bende:) bunların hepsi belirti olabilir bi test yap da rahat ol bence canım:hamileyim:

hala hasta olmadım test de yapmadım:)ama sol kasıkta ağrı var ve belim çok ağrıyor göğüslerde şişme yok ama uçlarda hassaslık var.birde karnım sürekli şiş göbeğim iice belli oldu:)ayaklarımın altında yanma da var sizce bunlar ne arkadaşlar...

Bence de test yaptır artık Beriacım. Ben adetime 1 gün kala idrar testinden öğrendim. Sonra da kandan. Yarın sabah tekrar kan testi yaptırcam, değerlerin 2 ye katlanması gerekiyormus normal gebelik için. Bakalım nolcak. Bu arada göğüs uçların şişti ve çok sızlıyo benimde. Ayaklarımın altında sanki acı biber varmış gibi yanıyo. Islak havlularla uyuyorum gece. Yarın bunu doktora sorcam. İnşallah hamişsindir canım sende. Rabbim isteyen herkese nasip etsin

arkadaşlar ben dün hamile olduğumu öğrendim.belirtilerimi yazayım size.gögüs sancım tahmini yumurtlamadan 3-4 gün sonra başladı.kasıklarıma kramplar giriyor 1 haftadır.belim çok ağrıyor.tansiyonum düştü ve yüzümü sivilceler sardı.ben hissttim hamile olduğumu dün dayanamayıp test yaptım çıktı.adet günümde normalde yarın.çok çabuk belirtiler başladı bende.herkeste aynı olur mu bilmiyorum.zaten göğüs sancısı da döllenmeden sonra bir kaç gün içinde başlarmış.nitekim benim öyle oldu.

arkadaşlar ben 20 ekimde hasta olmam gerekiyordu. bende hiç bir belirti yok ne adet belirtisi nede gebelik belirtisi. hiç tık yok gebelik testleri bisilik ikinci çizgi bi hiç birşey çıkmıyor. hiç byle olmamıştım adet gecikmem hiç bu kadar uzun sürmemişti.

arkadaşlar ben 20 ekimde hasta olmam gerekiyordu. bende hiç bir belirti yok ne adet belirtisi nede gebelik belirtisi. hiç tık yok gebelik testleri bisilik ikinci çizgi bi hiç birşey çıkmıyor. hiç byle olmamıştım adet gecikmem hiç bu kadar uzun sürmemişti.
bazı gebelikler geç çıkarmış idrarda.belki hamişsindir.kan testi yaptır cnm.

arkadaşlar ben dün hamile olduğumu öğrendim.belirtilerimi yazayım size.gögüs sancım tahmini yumurtlamadan 3-4 gün sonra başladı.kasıklarıma kramplar giriyor 1 haftadır.belim çok ağrıyor.tansiyonum düştü ve yüzümü sivilceler sardı.ben hissttim hamile olduğumu dün dayanamayıp test yaptım çıktı.adet günümde normalde yarın.çok çabuk belirtiler başladı bende.herkeste aynı olur mu bilmiyorum.zaten göğüs sancısı da döllenmeden sonra bir kaç gün içinde başlarmış.nitekim benim öyle oldu.

canim hayirli olsun:hamile:

selam melekler
ben daha öncede yazmıştım önce soğan kürü yaptım sanraki ilk adetim 27. gün geldi sonra incir kürüne başladım şimdi son adetimden sonra 8. 10. ve 12. günler birlikte oldum dün 12. günde damla damla kan geldi ve kasıklarımda ağrı oldu bu kan sanırım yumurtanın çatlamasını gösteriyormuş. 3 yıl doğum kontrol hapı kullandım 7 aydırda korunmuyorum ilk aylarda adetim çok düzensizdi ve doktor polikistik olduğumu söylemişti bir arkadaşım sayesinde soğan kürünü uyguladım ve düzene girdi adetim kanamlarımda normale döndü umarım bu ay hamile kalırım herşeyi denedim ve dualar ettim evliliğimin 5. snesine girdim ve artık bir bebeğim olsun istiyorum ve allah isteyen herkese bir bebek nasıp etsin sağlıklı ve hayırlı bir evlat:)

Geri