Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

kızlar doktorumla görüştüm...idrar testi hemen belli olmaz 10gün kadar bekle belirtiler gebelik belirtisi gibi ama stresten de olabilir dedi şuan 4gün geçti akıntı başladı beyaz renkli..hayırlısı bakalım.eğer 10gün sonrada olmazsa kontrole gel dedi...dua edin benim için...

merhaba beria,
ben reglimin geçtiği 3. gün evde idrar testi yapmıştım ve hemen çizgi belirmişti.
senin 4 gün geçmiş, eğer bebiş varsa kesin çıkar, hiç bekleme.
inşallah meleğin gelmiştir.

herkese merhaba. 1 buçuk yıldır bebek istiyoruz. Adetlerim düzenli , doktor doktor gezdim , artık hiç birine güvenmiyorum. Test sonucumu bile iki ayrı prof.a gösterdim , biri harika dedi , diğeri şu fazla dedi.. İlk gittiğim hiç test yapmadan puregonu dayadı.. Şimdi de adetim 5 gün gecikti ama test bile yapmıyorum , hiçbir belirtim de yok , beni delirten adet sancım bile yok , bir kere kist olunca gecikmişti , yine öyledir zaten. Herşeyden soğudum , testte yapmayacağım , doktora da gitmeyeceğim. Zaten test sonrası o tek çizgiyi görünce günüm mahfoluyor , o yüzden yanından bile geçmem..

Merhaba kızlar adetlerimi düzene soktum derken tam son adetten 14 gün sonra ilk 2 gün damla damla sonra biraz daha fala olarak bi kanamam olmaya başladı ve siyah bi kan bugün 5. Gün ve az az gene geliyo aslında ayın 9 da adet olmam gerekiyodu bu ne şimdi anlamadım çok canım sıkıldı :(

Merhaba kızlar adetlerimi düzene soktum derken tam son adetten 14 gün sonra ilk 2 gün damla damla sonra biraz daha fala olarak bi kanamam olmaya başladı ve siyah bi kan bugün 5. Gün ve az az gene geliyo aslında ayın 9 da adet olmam gerekiyodu bu ne şimdi anlamadım çok canım sıkıldı :(

merhaba üstüne görme olmuş olabilir. çünkü daha adetine günün varmış.

var ama üstüne görmede bir iki gün çok az kanama oluyormuş benim 6 gün bazen avuç içi kadar bazende damla damla kanamam oldu ayrıca son adetim 15 ekimde oldu kanamada 27 ekimde daml damla başladı bu kadar çabuk olurmu biz eşimle 10 ekimden itibaren gün aşırı birlikte olduk sanmıyorum offf off anlamadım ben bu işi

ya ben 15 ekimde adet oldum 22 ekimden başlayarak gün aşırı birlikte olduk eşimle ama 27 ekimde önce damla damla sonraki günlerde bazen avuç içi kadar lekelenmelerim oldu bu kadar erken döllenme olması zor gibi ayrıca hiç bir belirti yok göüslerde şişlik gibi karın bel ağrısı gibi bilemiyorum çok kafam karıştı hamile olduğumuda pek sanmıyorum off offf herşeyin hayırlısı artık ne düşüneceğimide şaşırdım adet periyodum 27 28 günde bir oluyodu :grev::grev:

Merhaba arkadaşlar aslında uzun zamandır takip ediyorum birkaç seferde yazdım ama giriş yapamadığımdan misafir olarak yazabiliyorum.
Arkadaşlarımıza gebelik belirtileri konusunda fikir olması açısından yazmak istiyorum. Şu anda 5 buçuk haftalık hamileyim. Adetim 28 günde bir oluyor. İki adetimin ortasında yani yumurtlama döneminde bende de lekelenme olmustu. Yumurta çatlamasından olduğunu söyledi doktorum. Adetime bir hafta kala yaptrdığım kan testi negatif çıktı. Adetimden 1-2 gün evvel idrar testi yaptım ve sonuç pozitifti. Ardından kan testinde de göründü. Kan değerim 370 civarındayken doktorum vajinal ultrasonda keseyi gördü.3 gün sonra da karından görebildi.Adet tarihime 2 hafta kala sürekli uyuyordum. 1 hafta da aralıksız baş ağrısı çektim. Göğüslerimde şişme, dolgunluk ve sızlama oldu ve hala devam ediyor.Uçlarında tomurcuklanma oldu. Özellikle sol kasığımda iğnelenme şeklinde ağrılarım oluyordu. Akıntı hep devam etti. 2 gün evvel kahverengi lekelenmem oldu. Doktorum baktı, bebekte şükür bişey yokmuş ama gribal enfeksiyon geçirdiğim için her ihtimale karşılık progestan verdi. Yarına kadar kullanıcam ve yarın tekrar kontrolum var.Mide bulantısı ve baş dönmesi çok fazla değil. Kasıklarımda ağri ve akıntı devam ediyor. Doktor bunların normal olduğunu söyledi. Gebe kalmak isteyen ve şüphelenen melekler mutlaka hissediyosunuz. İçinizde bir melek oluşuyor, hem fiziksel hem de duygusal olarak insan hissediyor. Ben bebeğimin sol tarafta olduğunu söyledim doktora,seyremeler vardı çünkü ve bebeğim sol tarafımdaymıs. Tüm belirtileri yaşamama rağmen ilk yaptırdığım kan testinde çıkmamasının nedeniyse döllenmenin üzerinden 5-6 gün geçmemiş olmasıymış. Allah hepinizin gönlüne göre versin. Bebeklerimizi sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin. Sadece içinizdeki meleğe inanın er ya da geç size tutunup gelecektir.Sevgiler(Gül)

merhaba arkadaşlar,bende uzun süredir burayı takip ediyorum bugünde aranıza katıldım..sizler gibi bende bir an önce bebek istiyorum nasipse..15 aylık evliyim.10 ekimde adet oldum en son.bugün kontrol için doktora gittim ve rahim içine kanama olmuş dedi.kist değil ama dedi.akıntı olarak kanama veya renk değişikliği hiç yok.anlamadım,anlamlandıramadım.bu konuda bi fikri olan var mı acaba?Burada yazılan çogu belirtiyi yaşıyorum bu arada,ama psikolojik olmasından endişe ediyorum.nasip..Allah isteyen herkese nasip etsin..

Geri