Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

yaaa lütfen banada cvp verin moralim çook bozuk 7 ekimde adet oldum adetime birr kaç gün kaldı ama midemde bulantı ve yanma var ama sürekli değil tansiyonum düşük baş dönmelerim oluyor sık tuvalete gidiyorum ama karnımda ve göğüslerimde şişlik yok çok iştahlıda değilim dün test yaptım negatif çıktı ve prolaktinim yüksek olduğu için ilaç kullanıyorum bu gün son ilacımı alacam şayet adet olursam adetin üçüncü günü yine hormon testi yaptıracam inşallah prolaktinim düşmüştür sizce hamileemiyimdir yine piskolojikmi

Bacaklarımda, burnumda ve ayağımın altında kaşıntı (ayağımın altinda yanma)
Ayağımda bıçak saplanması gibi batma
Şüpheli ilişkiden 10 gün sonra, Önce sol kasığımda iğne batması gibi batma, ertesi gün sağ kasığımda ağrı.
Özellikle sol göğsümde ağrı, adetime 10 gün filan varken başladı.
Adetime 4-5 gün varken göğüs uçlarımda acı.
Adetime 6-7 gün varken lekelenme, pembe 1-2 damla, 2 gün üst üste.
Mide bulantısı, şüpheli ilişkiden 1 hafta kadar sonra başladı, gün boyu.
Kirpik karışması, alt kirpiklerim çarpraz çarpraz duruyor.
Baş dönmesi, adet günümden 10-11 gün önce.
Adetime 2-3 gün kala adet olacakmışım gibi alt karın bölgemde ağrı ve dolgunluk hissi, göğüs uçlarimda acima.
En başından beri uyuma isteği, adetime 1 hafta kadar varken yorgunluk, halsizlik.
Çok fazla gaz.
Mide yanması.
Stres.
Sol elimde çekilme, ağrı.
Ayaklarımda üşüme.
Çok rüya gördüm.
Akıntım çok arttı, hatta jinekolog bile muayene sırasında söyledi, adetime 6 gün vardı.
Ağzımda kuruluk. Hatta ağız kokusu.
Burnumun üstünde kaşıntı.:

bunu bi yerden alıntı yaptım ve burdaki bir çok belirti bendede var sizlerlede paylaşmak istedim
kız Allah iyiliğini versin

Yardım Lütfen

Kızlar yardım edin bana nolur? Aklım benim de çok karıştı. geçen ay 3ünde adet oldum. Sonra yumurtamı takip ettirdim. 23-24 gibi çatladı. Yani geç döllenme oldu. 1 KAsımda doktoruma gittim. dedi ki yumurta çatlamış, sperm döllemiş, rahme de düşmüş, rahim içi duvarı kalınlaşmaya da başlamış ancak yerleşme henüz olmamış. Yumurta gününden ortalama 8-9 gün sonra, önce bir damla kahve sonra da pembe bir kan geldi. Bugün test yaptırdım negatif. Ayın beşi ve ben hala adet olmadım. Diyorum ki adetim gecikti ise o damlayan şey neydi? Geç döllenme olsa da kanda çıkmaz mıydı? Doktorum pzt ye kadar bekle, adet olmazsan gel dedi. Ben de bilemedim. Benim durumunda olan var mı? Cevaplarınızı bekliyorum.

erken belirtiler

slm kızlar
36 yaşındayım.bende bir bebek istiyorum.gecen ayın 18 inde dr a gttm bu adetimin 4 günü idi.bana klomen içeren bir ilaç yazdı. yarın başla pzar günü muhtemelen bitecek . eşinle gün aşırı çalışın dedi. dediği gibi yaptık .27 ekimde tekrar gel dedi vajınal ultrasonogrfi yaptı 16mm lik yumurtamı gördü devam dedin dedi.29 ekim doğumgünümdü o günde birlikte olduk.1 sa yakın kalkmadan yattım.ertesi gün dr gttm kontrle yumurtamın çatlamış olduğunu o gün ve ertesi gunde birlikte olmamı istedi.bugün ise kasımın 5 i ve sol kasığım ağrıyooo.belim de hafif ağrımakta.normal adet zamanıma 11 gün var . ağzımda metalimsi bir tat var 3*4 gündür. acaba hamilemiyim kızlar...

Selam afraze74 büyük ihtimal ile hamile olduğunuzu düşünüyorum. Güzel haberlerinizi bekliyoruz. Lütfen bizi habersiz bırakmayn.

Kızlar yardım edin bana nolur? Aklım benim de çok karıştı. geçen ay 3ünde adet oldum. Sonra yumurtamı takip ettirdim. 23-24 gibi çatladı. Yani geç döllenme oldu. 1 KAsımda doktoruma gittim. dedi ki yumurta çatlamış, sperm döllemiş, rahme de düşmüş, rahim içi duvarı kalınlaşmaya da başlamış ancak yerleşme henüz olmamış. Yumurta gününden ortalama 8-9 gün sonra, önce bir damla kahve sonra da pembe bir kan geldi. Bugün test yaptırdım negatif. Ayın beşi ve ben hala adet olmadım. Diyorum ki adetim gecikti ise o damlayan şey neydi? Geç döllenme olsa da kanda çıkmaz mıydı? Doktorum pzt ye kadar bekle, adet olmazsan gel dedi. Ben de bilemedim. Benim durumunda olan var mı? Cevaplarınızı bekliyorum.

Bildiğim kadarıyla geç döllenme olduğunda kanda da belli bir süre çıkmıyor. Ben de kandan yaptırdığımda çıkmamıştı. 5 gün sonra idrardan çıktı. 21 gün olmayınca kandan görünmez demişti doktorum. Lekelenme inşallah yerleşme lekelenmesidir. Birkaç gün daha bekle ve tekrar test yaptır bence. Umarım hamişsindir.

Geri