Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Hamılemıyım

Slm canım ben 23 yasında 7 aylık evlıyım ve cok bebıs ıstıyorum bana yardım edermısınız ben ocagın 1de adet oldum ama 2 gun surdu su anda adetıme 10 gun var ama sol kasıgımda agrı sabahları mıde bulantım oluyo goguslerımdede agrı var 4 gun once test yaptım ama negatıf cıktı hamıle olabılırmıyım yardım edın nolur

arkadaşlar adetimin4. günü falan kanamam olmadıgı için ilişkiye girdik. benim adetim normalde sekiz gün sürüyor. ilişkiye girdikten sonra kanamam tekrar oldu . ve adetimden sonraki bir hafta boyunca başım okadar çok döndüki anlatamam. yemek kokularına karşı çok duyarlıyımdır normaldede ama tiksinmezdim ama şimdi tiksiniyorum . adetimden sonraki 2. haftanın içerisindeyim acaba olbilirmi _?

birde sürekli tuvlete gidiyorum ... çok yanma ve kaşıntı oluyor 3 4 gündür akıntım da fazla

arkadaşlar adetimin4. günü falan kanamam olmadıgı için ilişkiye girdik. benim adetim normalde sekiz gün sürüyor. ilişkiye girdikten sonra kanamam tekrar oldu . ve adetimden sonraki bir hafta boyunca başım okadar çok döndüki anlatamam. yemek kokularına karşı çok duyarlıyımdır normaldede ama tiksinmezdim ama şimdi tiksiniyorum . adetimden sonraki 2. haftanın içerisindeyim acaba olbilirmi _?

birde sürekli tuvlete gidiyorum ... çok yanma ve kaşıntı oluyor 3 4 gündür akıntım da fazla

bas dönmeleri ve wcye gitmek hamislik berlirtisi ama yanma kasintida iltihap belirtisi, yumurtlama gününde iliskiye girmediginiz icin hamis olmana ihtimal vermiyorum ama yinede allah bilir, önümüzdeki adetini beklemekten baska sansin yok, hayirli haberlerini bekliyoruz

amiin canım inşallah... arkadaşlarrr lütfen benm için de dua edin bu ay olacak gibi hissedyrum bakalım kısmet.günlerdir bekliorum inşallah isteyen herkese hayırlısıyla nasip eder Rabbim...
insallah hamis kalirsin cnm
Slm canım ben 23 yasında 7 aylık evlıyım ve cok bebıs ıstıyorum bana yardım edermısınız ben ocagın 1de adet oldum ama 2 gun surdu su anda adetıme 10 gun var ama sol kasıgımda agrı sabahları mıde bulantım oluyo goguslerımdede agrı var 4 gun once test yaptım ama negatıf cıktı hamıle olabılırmıyım yardım edın nolur

bende hamis oldugumu bilmiyodum 2 gün hafif kanamam oldu adet sandim üstünde durmadan snra bas dönmelerim vardi yine tinlamadim, ruton kontrolüm vardi drda gebelik testi yapti ve pozitif cikti 7 haftalik hamismisim haberim yok :D ama seninki nedne cikmadi bilmiyorum biraz daha bekle sende bakalim hayirlisi

Hamılemıyım

Tebrık ederım canım ne guzel hamıle olman allah tum ısteyenlere nasip etsin cok zor beklemek her ay aglıyorum ben adet oldugumda bu ay ıns hamıleyımdır esımde o kadar umıtlendıkı belırtıler olunca adet olursam hayal kırıklıgına ugrıcak cok uzulucek ıns hamıleyımdır canım ya sen ne kadar sure sonra test yaptırdın ben evde kendım yaptım sen kan testımı yaptırdın canım kasıgındada agrı varmı senın yardım ettıgın ıcın tsk ederım bebegınıde allahım korusun hayırlısıyla kovustursun sana

Hamılemıyım

Slm ben 23 yasındayım 7 aylık evliyim cok cocuk ıstıyorum defalarca doktora gıttım hıc bır seyım olmadıgını soyluyo ben gecen ay ocagın 1de adet oldum ve 2 gun surdu su anda adetıme 9 gun var ama sol kasıgımda agrım var sabahları mıde bulantım oluyo ve goguslerımde agrı var 5 gun once test yaptım kendım ama negatıf cıktı hamıle olabılırmıyım cok ıstıyorum ne zaman test yapsam kesın sonuc alırım nolur yardım edın allahım tum ısteyenlere bebiş nasip etsın

Asagida yer alan hamilelik (gebelik) belirtileri listemiz en cok gorulen durumdan aza dogru siralanmistir.

1-Mide bulantısı

2-Baş dönmesi

3-Tansiyon düşmesi

4-Alt karında şişkinlik ve hassaslık

5-Kasıklarda batma yada sancı, kramp

6-Kirpiklerin karışması

7-Bel ağrısı

8-Akıntı artması

9-Göğüslerde hassasiyet

10-Göğüslerde şişme

11-Göğüs uçlarının acıması

12-Göğüs uçlarının renginin koyulaşması

13-Sık idrara çıkma

14-Uyku hali

15-Halsizlik

16-Ağızda kuruluk

17-Ağızda metal tadı hissetmek

18-Dudakların fosur fosur olması

19-Göz bebeklerinin büyümesi

20-İdrar kokusunda değişme

21-Kokulara aşırı hassasiyet

22-Gazlı olmak

23-Mide yanması

24-Avuç içlerinde sıcaklık hissi

25-Bel kalınlaşması

26-Adet gecikmesi

27-Akşamları aşırı üşüme hatta titreme

28-Mide kazinmasi-cok acikma

merhaba canım.sormak istediğim bişey var..bebeği istedikten ne kadar süre sonra hamile kaldın??dediğin gbi hiç dinlememk lazım kendimizi..

merhaba arkadaslar bende bugun hic umudum olmamasına ragmen test yaptım,sanırım ikinci çizgiyi gordum ama tam emin olamıyorum.kanda testte yaptırmak istiyorum.gebelik belirtisi inceleyen ,her gun acaba hamilemiyim diye dusunen arkadaslara da sunu demek istiyorum hep okuyordum burada hic takmayacaksın iste o zaman hamile kalabilirsin diye ama sanırım cok dogru.neredeyse hic belirti yasamadım diyebilirim.sadece saclarım bi garipti cok kısa surede, hemen kirleniyordu.okadar.
ins.Allah isteyen herkese nasip etsin.

merhaba canım.sormak istediğim bişey var..bebeği istedikten ne kadar süre sonra hamile kaldın??dediğin gbi hiç dinlememk lazım kendimizi..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri