Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

arkadaslar gecen bi yerde okudum diyrdu ki eger hamile oldugunuzu bilmeden herhangi olumsuz bebege zarar verecegini dusundugunuz gibi birsey mesela,birsey yasadıysanız üzülmeyin,Allahın yarattıgı mekanizma o kadar güzel işliyorki, bir savunma mekanizması vardır ki bebek ya olmaz ya da bebege birsy olacaksa dusukle sonuclanır ya da bebege hicbirsey olmaz..ne kadar mukemmel degilmi..demekki herseyin bir zamanı var ve herseyde bir hayır var..Allah ol dedimi olur,dog dedimi dogar,gel dedimi gelir..

Arkadaşlar geri çekme yöntemiyle korunuyorum, adetim 4 gün gecikti ama idrar testi negatif çıktı.
Göğüslerim çok acıyor,çarpıntım var,halsizlik oluyor. Sabahları uyandığımda da hafif bir bulantı ama kısa sürüyor.
Hamile miyim sizce? cevap yazın lütfen[/QU
merhaba idrar testi negatif ama kan testini denesen iyi olur kesin sonuç çıkar bence

sinem canım okadar sevindimki anlatamam ama dr gitmek için acele etme bence adetinden onbeş gün geçsin öyle git ben bugün oniki gün olmasına ragmen dr gittim kese görünüyor ama kalp atışı şuanda yok dedi bakalım haftaya birdaha gitcem seninde beklemeni tavsiye ederim

beklemesi zor geliyor insana her an kafanda bir soru acaba hamilemiyim diye. benim 6 yaşında bir prensesim var şimdi kardeşi olsun diye uğraşıyoruz. hamile kalmak zor iş miş .yok yumurtlama gününü hesapla yok yataktan hemen kalkma , yastık koy beline vs vs vs sonrada adet günün 1 gün bie geçse testlere başla .....offff offf

Merhaba Arkadaşlar

2 yıllık evliyim ve bir buçuk yıldır çocuk istiyoruz. eşimde de bende de hiç bir sorun olmadığını söyledi pek çok doktor. istersek aşılama yapılması iyi olurmuş daha da beklemeden. eşim buna çok sıcak bakmıyor vs. sıkıntılıyım biraz yani. Şu an adetime 4 gün var. üç gün öncesine kadar çok fazla akıntım vardı (ki bu normalde olmazdı). şu anda da çok halsizim. yerimden kalkmak istemiyorum bir de göğüslerim çok şişti ve sızlıyor. anne olanlarımız acaba benzer şeyler yaşadılar mı. ben adet görmeye çok alıştım, yine olacam zannediyorum ama sanki bu sefer belirtilerim diğer aylardan farklı. Yorumlarınızı bekliyorum. Rabbim herkese hayırlısı ile anne olma mutluluğunu biran evvel yaşatsın

slm arkadaşlar epeydir takip ediyorum siteyi bende spiraille korunuyodum 4 ay önce çıkarttırdım ve korunmadık 3 aydır bekliyorum olmadı. ama bu ay adetim gecikti 7 gün ve yarın sabah test yapacağım. eğer allah nasip ederse 2. çocuğum olacak 6 yaşında kızımvar. allahım herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin. evlat sevgisinden mahrum etmesin kimseyi

:hey:merhaba kızlar az önce test yaptımmmm ve pozitif çıktı hamileyim çok şükür. size tavsiyem kafanıza takmayın işte o zaman kendiliğinden oluyo tabiiciddi bi sorun yoksa.bende çok takıyodum geçen ay herşeyi oluruna bırakmaya çalıştım düşünmemeye çalıştım ve allahın izniyle muradıma erdim. allahım dileyen herkese versin . benim fazla belirtim yok sadece göğüslerim hassas ve uyku bastırıyo öğleden sonra.bi de akıntım olmazdı o başladı yavaş yavaş işte böyle.

Tebrikler sude çok sevindim. Darısı başımıza artık. Benim göğüslerim çok şişti bomba gibi ve bilhassa sabahları ve tüm gün çok sızlıyor..

Geri