Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. ben en son 13 ocakta adet oldum ve 2 şubatta bi kaçış oldu acaba adetime 12 gün kala hamile kelmış olabilir miyim bu mümkünmü. Aslında istiyorum ama kendimi umutlandırmak sitemiyorum. 2 gündür el ve ayaklarımda acayip bi üşüme var kasıklarımda iğne batması gibi ve belimdede bayağı bi ağrı var . bide acayip bi uyku hali kafamı kaldıramıyorum. acaba hamile olabilir miyim. ya da belirtiler bu kadar çabuk ortaya çıkarmı lütfen cvp yazın.

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. ben en son 13 ocakta adet oldum ve 2 şubatta bi kaçış oldu acaba adetime 12 gün kala hamile kelmış olabilir miyim bu mümkünmü. Aslında istiyorum ama kendimi umutlandırmak sitemiyorum. 2 gündür el ve ayaklarımda acayip bi üşüme var kasıklarımda iğne batması gibi ve belimdede bayağı bi ağrı var . bide acayip bi uyku hali kafamı kaldıramıyorum. acaba hamile olabilir miyim. ya da belirtiler bu kadar çabuk ortaya çıkarmı lütfen cvp yazın.
hoşgeldin canım olma ihtimali çok yüksek ama birkaç gün daha bekle adet görücenmi günün geçerse kan testi yaptır ve emin ol ama belirtiler normal adet dönemindede olmuyormuydu yoksa buayamı özel böyle :) niye soruyorum benim adetime 12 gün var aynı belirtileri yaşıyorum normaldede sancım falan oluyor ama hamile kalıncada devam eermi onu anlamaya çalışıyorum canımcım onun için :9

burayı yeni çözüyorum avatar ne alaka dedim resim yüklendi böle oldu :) resimdeki ben ve oğlum :) O ŞİMDİ ASKER zaten resimde 5 ay önce asker partisinde çekildi...Şimdi bana ne ayıp boyundan büyük çocuğun var demeyin inanın normalde onlar hiç büyümüyorlar ama bu sene askere gidince anladımki büyüyorlarmış eeee mavişimde bebek istiyor bari henüz işvarken bende doğurayım dedim :)

sün benim için yazdığınız şeyi yeni okudum öncelikle çok teşekkür ederim. Ama işin tuhaf tarafıda ben 1 yıldır evliyim ve adet oalacağımda hiç bir belirti yaşamıyorum adet olduğumu bile tesadüfen wc ye gidince anlıyorum bugünde göğüslerim acımaya başladı acayip üşüyorum ayaklarım donuyor resmen. kasıklarmda tuhaf bi ağrı var anlamadım neyse hayırlısı diyelim o kadar çok hüsrana uğradım ki artık düşünmemeye çalışıyorum .

merhaba arkadaşlar, ben aranıza daha önce katılmıştım ama sürekli formlardan erken gebelik belrtilerini okurdum ve 3 gün önce bebeğimin geleceğini öğrendim:)))) çok muytluyummmm allah tüm isteyenlere versin.... birgün buraya bu duygularımı yazmak için sabırsızlanıyordum. biz 4 yıldır evliyiz... 2 sene önce hamile kalmıştım isteyerekte olammaıştı, ama kaybettim. neyse. 2 sene aradan sonra yine aynı tarihte kaldım, bu defa çok istiyordum ama ne bir tedavi nede özel bir uğraş... tecrübelerimi paylaşmak istiyorum:

bu ay sat tan sonra feci bir grip oldum ve bronşite çevirdi, ovulasyon dönemine kadar sadece şurup ve augmentin kullandım onunda gebelikte zararı olmadığını bildiğim bir antibiyortikti. sonra eşimde grip oldu ve onada b12 komplexi verdim 1 hafta yumurtlama dönemine kadar hastalıktan dolayoı birlikte olmadık sanırım aldığımız folik asit yani b12 komplexinin faydası oldu.... inanın döllenme nin olduğu geceyi dahi hissettim, akşam kalkıp duş bile almıştım ama vajinal duş asla! sabah melekler gibi baygın vaziyette uyuduğumu biliyorum, sonra ki 3 gün içinde göğüslerim şişmeye başladı, rüyamda ultrasonda karnımı görüyordum bebeğim vardı...... ilerleyen günlerde gaz şikayeti, kirpiklerim karıştı, feci derecede üşüme 3 külotlu çorabı üstüste ve elektrik ocağının karşısında saatlerce yatıyordum halada öyle, 3 şubatta olmam gerekiyordu, o gün kasıklarım koptu kesin oluyorum dedim wc ye gittim tek damla ve sonrada arkası yok.... aynı gün baş ağrısı, iğne gibi batmalar acayip bir duysallık herşeye ağlıyordum, tansiyon düşüklüşü, midem sabaha karşı kazınıyordu..... sigarayı azalttım, cildimde normalde adetten 3 gün önce sivilce çıkardı bunda ise 2 hafta öncesinde birkaç tane belirdi..... kısaca hamile iseneiz bir şekilde kendini belli ediyor ve zaten siz annelik içgüdüsüyle bunu hissediyorsunuz.. yardımcı olabildiysem ne mutlu tüm anne olmak isteyenlere Allah inşallah nasip eder sadece ona inanın ve dua edin..... bu arada o birlikteliğimde ayetel kürsi okumuştum o anda :))))

merhaba tuta:) ben şuanda 37 günlük hamileyim ve sat tarihim 3 ocaktı 17 gibi hamile kaldım aynı belirtileri, daha adet tarihinden 12-14 gün önce hissettim belim kopuyordu, baş ağrısı dişlerde hassasiyet kasık batmaları ani oturup kalkmalarda sancı, feci bir üşüme.... umarım hamilesindir..... hayırlısı olsun inşallah

öncelikle çok teşekkürler serce ama sen adet tarihinden tam 15 gün sonra hamile kalmışsın yani yam yumurtlama zamanını tutturmuşsun biz bu ay kaçırdık galiba ben tam adet tarihimin 21. günü ilişki yaşadım büyük ihtimalle şansım yok ama iyi dileklerin için çok teşekkür ederim. Bu arada allah bebeğini sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin.

Geri