Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

sün benim için yazdığınız şeyi yeni okudum öncelikle çok teşekkür ederim. Ama işin tuhaf tarafıda ben 1 yıldır evliyim ve adet oalacağımda hiç bir belirti yaşamıyorum adet olduğumu bile tesadüfen wc ye gidince anlıyorum bugünde göğüslerim acımaya başladı acayip üşüyorum ayaklarım donuyor resmen. kasıklarmda tuhaf bi ağrı var anlamadım neyse hayırlısı diyelim o kadar çok hüsrana uğradım ki artık düşünmemeye çalışıyorum .
canım benim umut et ama kendini kaptırma hepimizin istediği şey aynı burda bebiş oda olucak inşallah inanıyorumki hepimizin bir zamanı var ozaman gelince hepimiz müjdemizi burda vericez en kısa zamanda hayal etmesi bile çok güzel inşallah busefer sen müjdeni verirsin beklemedeyiz :)

Hoşgeldin bademix burda güzel paylaşımlar var kendini çok huzurlu hissedeceğinden eminim hepimizin isteği aynı bir bebik hadi bakalım sanada iyi şanslar :)

Son düzenleme:
(mavişimbebikistiyor;647937]Hoşgeldin bademix burda güzel paylaşımlar var kendini çok huzurlu hissedeceğinden eminim hepimizin isteği aynı bir bebik hadi bakalım sanada iyi şanslar ::)

hbb canım ,iyi şanslar:D

herkese mrb. Nasılsınız iyi haberleri olan var mı merak ettim benim adete 2 gün kaldı bugün kasıklarıma bir ağrı girdi tamam dedim geldi yine uyuz koşarak tuvalete gittim baktım bişey yok şimdi de geçti tamamen. ara ara miğde bulantıları devam ediyor hayırlısı bakalım ama pedi koydum bekliyorum ha geldi ha gelecek diye ...

herkese mrb. Nasılsınız iyi haberleri olan var mı merak ettim benim adete 2 gün kaldı bugün kasıklarıma bir ağrı girdi tamam dedim geldi yine uyuz koşarak tuvalete gittim baktım bişey yok şimdi de geçti tamamen. ara ara miğde bulantıları devam ediyor hayırlısı bakalım ama pedi koydum bekliyorum ha geldi ha gelecek diye ...

inşallah hamişsindir tatlım::)

:tavik:millet nerdesiniz yaff :) ee belirtisi olan kalmadı herhalde ...:) Bende üç gün daha bekliyeceğim bakalım kasık ağrısı bel ağrısı bendede hat safhada .. Bu ay fazla umutlu değilim ama en kısa sürede hamişbebisim olacağıma inanıyorum:DDD

senin adetin gecikti mi geciktiyse bi kanda gebelik testi yaptırsana büyük ihtimalle çıkar sadece istisnai drurmlarada yani geç döllenme olduysa bazen çıkmayabiliyor ama genelde sonuçları garantili olur.

Geri