Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Slm arkadaslar,

bende yeni üye oldum. Yazilanlari uzunzamandir takip ediyorum.
8 aydir deniyoruz ve hala hamis degilim :-(
Benim zaten bir KIZIm var ama ikincisi bekletiyor bizi. Hormonel tedavisiz cocugum olamicagini biliyorum. ( yumurtlama sorunu )
Adet düzensizligide tabiki var. Ama Martta Hap kullandim ve gecen haftadan beri göüslerimde hassasiyet ve siskinlik var, karnim agriyor bi kasilma yada krampa benzer bisey ama anlayamadimki birde acikiyorum durmadan :-(

kizimda sadece istahimin acildigini biliyorum ama baska belirtiler yoktu.
Yorumlarinizi bekliyorum......

Bu belirtiler sizce yumurtlama belirtilerimi yoksa hamilelik belirtilerimi?

5 aydır istıyorum ama hala bebişim yok yarına felan adet olmam gerek oyle hesapladım yanı inşşş olmam ya cok istiyom bebişimin olmasını allah herkesın gonlune gore wersın inş.en kısa zmanda herkese elı ayagı duzgun bebiş nasip etsin bu arada bugun sol kasığımda anı sancılar oldu neden bılen warmı acaba bıde benım gögüslrimde felan şişlik yok ama çok sık idrara çıkıyorum bunlarda bi belirtimidir yardım edermısınız

slm son yazan misafir :)

benim durum seninkinden farkli degil sanirim
ama benim adetime daha cok var adet düzensizligi oldugu icin nezaman gelmesi gerektiginide bilmiyorum :-/

ama SIK idrar belirtilerden biri, senin Durum biraz adet belirti de olabilir............ seni üzmek istemedim

yardımm

Merhaba arkadaşlar,
Ben aranıza yeni katıldım. Uzun zamandır okuyordum. Yaklaşık 5 aydır bebek istiyoruz. 2 ay önce adetim 7 gün gecikti ve sarı-açık kahve akıntım geliyordu. yerleşme kanaması sandım,doktora gittik, kan testi yaptırdık ve negatif çıktı. Daha önce hiç gecikme olmazdı. Ondan sonraki ay 2 gün gecikti, şimdide 5 gün gecikmiş durumda, beyaz akıntım var. İdrara sık çıkıyorum, göğüslerim çok şişti ve acıyor ama hala test yapmadım.
Bu arada 5 gün önce göğsümden 1 damla akıntı geldi diye doktora gittim, vajinal ultrasonda baktı, gebelikte olabilir, adette dedi. Ama sol tarafımdan yumurtlamışım bunu gördü ve eğer regly olursam bazı testler istedi. Hem evde idrar testi yapmak istiyorum hem de yapamıyorum.. Benim gibi olan birileri var mı?? Yardımcı olursanız sevinirimm

slm bekleyis,

insallah Hamilesindir. bence bi test yap evde ilk önce :) ben sabirsizliktan duramazdim
bi kac sayfa öncelerden bi kisi yazmis Teyzesinin yöntemiyle Hamile oldugunu anlamis. istersen bi oku :) bulimde sayfayi yollarim sana ok?
Adet geciktiyse hemen test yap bence. Benim durumum farkli adetim cok düzensiz oldugu icin nezaman olmam gerektigini bilmiyorumbile ..... :-(

SLM Bekleyis,
bunu 5.ci sayfadan gecegüzeli yazmisti:

icon1.png
<!-- google_ad_section_start -->Cevap: Ce: Erken Gebelik Belirtileri<!-- google_ad_section_end -->

<!-- google_ad_section_start -->:hhh:ben yazacam ama sakın ayıba kaçmasın ben 2.ciye hamile kaldığımı nenemin yöntemiyle öğrendim ve gecikmeden aldırdım orta parmağınızı vajinanın içine soktuğunuzda elinize hemen çocuk yatağı değiyorsa hamile değilsiniz amaaa elinize hiçbiyer değmiyorsa için boş bi alan gibi ise kesin hamilesiniz çünkü adete yakın rahim yatağı aşağıya sarkar eğer hamile isen zaten adet olmayacağın için rahim yatağı aşağıya inmez ben bundan biliyorum sakın yanlış anlaşılmasın<!-- google_ad_section_end -->​

benim rahmim tersmiş, acaba bende de aynı olabilir mi? Bir de öocuk yatağı nedir acaba..
Umarım isteyen herkes bebeğine kavuşur.
Daha önce de iştahın açılmış, şimdide öyle dedin belki de bebiş vardır.

Son düzenleme:
slm :)

bilmiyorum bas dönmesi ve migde bulantisi da cikti dün aksam hic bisey yiyesim yok belkide grip gibi bisey atlatiyorumdur :-/
bilemiyorum adet düzensizligi (arti yumurtlama sorunu) oldugu icin adetimin nezaman geciktigini bile anlayamicam, biraz oluruna biraktim napalim. Ama gecen ay hap kullandim yumurtlama icin ondan öncede 2 defa kullanmistim ama fayda etmemisti yumurtalar kücüktü.

kafam karisik tartamiyorum belkide yumurtladigim icin bu hassasiyet bilemiyorum....

BEKLEYi$ sen Test yaptinmi? merak ettim ya

canim bendede adet duzensizligi var ve o yuzden yumurtlama biraz zor oluyor ve hap kullaniyorum bu iste biraz sabir gerek ben gecen hafta adet oldum ama cok farkliydi her zamankinden cunku bas donmesi mide bulantisi yasadim suanda sag kasigimda hafif batma hissediyorum ve sebebini anlamis degilim 2 hafta sonra kan testi yaptircam herseyin hayirlisi

belkide seninkide benimkide yumurtlama belirtileri

benimde adetimi 2 Hafta gecti ve gecen hafta karnim cok agridi kasigimda sonra karnimda hafif bi siskinlik oldu ve göüslerimde bi kac günden beri hassas hatta aciyor.
Dünde hastalandim adeta sadece yattim. Migdem bulandi belkide grip gibi bisey atlatiyorumdur.

mantikli yumurtlama belirtisi olabilir bence ama tartamiyorum

Geri