Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Haklisin canim bende pek bir sey anlamadim biraz daha gecsin idrar testi yapicam, bende de sabahlari mide bulantisi oluyor hafif bas donmeside var ama yinede emin degilim yani umutlanmiyorum seninde dedigin gibi yumurtlama belirtileri olabilir.

Allah hayirlisini versin....
:)

benim zaten bi kizim var ama o bize sürpris oldu düsünmüyordum daha. Birden hemen kilo almaya basladim sasirdim birde istah canim tuzlu tuzlu seyler istiyordu. Test yaptik cift cizgi ........ hemen düsünme moduna gectik ve ne yapacagimizi bilemiyordum yeni evliydim 40 günlük ve hemen hamis kalmisim :) iyikide olmus :) yani cok sükür...
nezamandir evlisin?

canim bende bir senelik evliyim ve hic korunmadim sabirla bekliyoruz allah kizini bagislasin ve rabbim herkese saglikli hayirli evlatlar versin amin. insallah hamissindir!!!

mini garaböcük hala test yapmadım. Yarın mı yapsam acaba diye düşünüyorum. Bazen çok hafif başım dönüyor ama psikolojikse diye öyle kalakalıyorum :(

Son düzenleme:
sag ol canim

bence sende de olabilir biseyler ama biraz daha beklememiz gerek test icin. ben hemen hemen 5 yildir evliyim 4 yasinda kizim var ( mayista 4 bitecek ) Aslinda hep pes pese 2 tane istiyordum ama nasip degilmis :)

males beklemek cok zor geliyo :-/ ama yapacak bisey yok. Kac gün sürüyo siklosun? benim cok degisiyor 31 gün 41 34 gün en sonunda 65 gün sürdü artik ne denir bilmem .....

Benim normalde 30 gün sadece 2 ay önce 37 oldu,ondan sonraki ay 32. Ben tekrar 30 günlük döneme girdiğimi düşünüyordum bugün 35. gündeyim farklı olarak hissettiğim göğüslerimin çok acıması ve akıntımın beyaz gelmesi

saglik olsun canim moralde cok onemli asiri stres te etkiliyor hamileligi o yuzden hep olumlu bakmak gerek bizim konumuz yine bir sey degil ama senelerdir cocuk ozlemiyle yanip tutusanlar var asil allah onlarin yardimcisi olsun.

saglik olsun canim moralde cok onemli asiri stres te etkiliyor hamileligi o yuzden hep olumlu bakmak gerek bizim konumuz yine bir sey degil ama senelerdir cocuk ozlemiyle yanip tutusanlar var asil allah onlarin yardimcisi olsun.

Kesinlikle haklısın, inşallah isteyen herkesin bebeği olur. olumlu düşünmek ve kafayı takmamak gerekiyor ama biraz zor geliyor bana :(

Geri