Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

ben ovülasyon takibine gidiyorum. yumurtamın ne zaman çatladığını biliyorum. şüpheli ilşkiden sonra 6. günüm. kasıklarda batmalar. bazen bacağıma vuruyor. rahim bölgemde bir kıpırtı var. yoğun gaz olayı. bugün hafif bulantı yemekten sonra. halsizlik vs

merhaba arkadaslar nisan 2 adet oldum acaba yumurtlama tarihim ne zamandir yazarmisiniz.....

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım sizlerden fikir almak istiyorum. adetime 11 gün var ve kasıklarımda, karnımda ve ara ara belimde de ağrı oluyor. umutlanmak istemiyorum ama acaba hamile miyim. bu kadar erken belirti gösterir mi onuda bilmiyorum. tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum.

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım sizlerden fikir almak istiyorum. adetime 11 gün var ve kasıklarımda, karnımda ve ara ara belimde de ağrı oluyor. umutlanmak istemiyorum ama acaba hamile miyim. bu kadar erken belirti gösterir mi onuda bilmiyorum. tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum.

SLM gül güzeli,

bende de aynisi olmustu ama yumurtladigimi saniyorum. Bel kasik gaz migde v.s. birsürü belirti olmustu simdi bu belirtiler yok oldu :) genelde adetten 14 güne kadar önce yumurtluyorsun sendede 11 gün önceymi. bence adetini bekleyip test yaptir :) eger adetini bekleyemiyorsan adetten 3 gün öncemi 5 gün öncemi bilemiyorum kantesti yaptirabiliyorsun :) buradaki arkadaslar da yardimci olabilir

sen belirtilerden önce veya belirtin basladiginda iliskiye girdiysen hamile kalma ihtimalin yüksek... umarim hersey gönlünce olur bak ben mesela 8 aydir deniyorum -.-

b

teşekkür ederim mini garaböcük inşallah hamileyimdir. Allah hepimize kuzucuklarımızı kucağımza almayı nasip etsin.
Arkadaşlar başka yorum yapabilecek olan var mı insan okudukça okumak istiyor :)

merhaba ben aranıza yeni katıldım cok hos cok güzel bir yer.. Kendimi cok yakın hissettim :) bu aralar malum herkes gibi benimde kafamda acaba hamilemiym gibi sorular olusmaya basladı. 3aylık evliyim cok istiyoruz bebegimizn olmasını ama hüsran icinde kaldık hep.. Bu ay belirtiler cok etkili olmaya basladı. Belim kopucakmıs gibi agrıyor, basım olup olmadık zamanda dönüyor ve gözlerm kararıyor, karın sisligi, adetim 7gün gecikti dün ve bugün cok az pembe renginde bi kan mı ne geldi anlamadım zaten, midem bulanıyor ara sıra, gögüslerimde cok sis dokunamıyorum bile . Sizce hamiş olabilir miyim :) lütfen cevap yazn lütfenn..

merhaba ben aranıza yeni katıldım cok hos cok güzel bir yer.. Kendimi cok yakın hissettim :) bu aralar malum herkes gibi benimde kafamda acaba hamilemiym gibi sorular olusmaya basladı. 3aylık evliyim cok istiyoruz bebegimizn olmasını ama hüsran icinde kaldık hep.. Bu ay belirtiler cok etkili olmaya basladı. Belim kopucakmıs gibi agrıyor, basım olup olmadık zamanda dönüyor ve gözlerm kararıyor, karın sisligi, adetim 7gün gecikti dün ve bugün cok az pembe renginde bi kan mı ne geldi anlamadım zaten, midem bulanıyor ara sıra, gögüslerimde cok sis dokunamıyorum bile . Sizce hamiş olabilir miyim :) lütfen cevap yazn lütfenn..

arkadaşım 7 gün geçmiş ayyyy sabra baq ya git testtt yapppp ayy benim 1 gün gecse bile dayanamıyom yapıyom ayyy bence hamişsin git hadi git yappp

slm umarim hamissindir ama pembe kanin gelmesi biraz tuhaf....

belkide yeni yerlesiyor dicem ama yerlesim genelde adetinden 20 sonraya kadar gerceklesiyor. peki düzensizligin varmiydi?
haberdar et bizi :) merak ettim insallah hamilesindir

belirtilerinde var aslinda kesin bi test yapmalisin bekliyoruz haberlerini :)

k .i.b bol sanslar :)

Geri