Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Doğum kontrol hapları adeti düzenler ama onu kullandığın süre boyunca hamile kalamazsın ve bildiğim kadarı ile kullandıktan en az 3 ay sonra denemeya başlamak iyiymiş, çünkü vücudunda kalan hormonlar bebeği etkiliyebilirmiş

hayir beni yanlis anladin ben birakali cok oldu

ben adet düzensizlikten ve o sizin triop dediginiz hastaligin önceden dogum kontrol hapi kullanmakla alakasi varmi diye sormustum ....

:)

benim yumurtlama sorunum dogumkontrol hapi birakinca cikti ortaya :-( ondan beri cekiyorum

daha öncedende vardi 8 ay adet görmemistim ve acayip sismanladim gögüslerimde karnimda tüyler cikmisti iyiki atlattim o günleri

ya belirtilerde bulantı akıntı agrılar olmasa hamile kalınmıyormu beni aydınlatırmısınız gerçi ben hamile deilim heralde adetime 1 hafta var daha belirtiler ne zaman başlar kıslar cvp verin ne olurr bende çok sıkıntıdayımm herşeyi sinir yapıyorum .(

tabiki de kalınıyo ben hamileliğimin anca ikinci ayında bulantım vardı adet olcam sanmıştım çünkü ağrılarım adet olcak gibiydi.herkes aynı belirtileri görcek diye bişi yok canm merak etme az kalmış adetin geçtiikten en az 3 gün sonra test yap kendini sıkma moralini bozma.çoğu hamile kalan önce adet belirtilerini yaşıyo

bencede bekle derim yumurtası geç çetlayan biri vardı sayfanın birinde hatırlayamıyorum şimdi kadına söktürücü vermiş kullanmış adet olmuş ikincide gene aynısı olmuş gene söktürücü vermiş gene adet olmuş kadın üçüncü adet gecikmesinde gene gitmiş dr gene adet söktürücü vermiş kadın bu sefer kullanmadım diyo bi hafta sonra tekrar dr gitmiş hamile kadın öle üzüldüğünü belirtmişki kadının yumurta geç çatlayıp geç dölleniyomuş sende biraz bekle öle dr git.ben bu konuları ço merak edip araştırıyorum .
Evde sürekli konuşulan konu bu oluyor, eşim bu kadar takma kafaya diyor ama ben en ufak birşeyi acaba hamile miyim diye yoruyorum. Dayanamadım doktoru aradım, o da test yap eğer negatifse ve bir kaç gün hala adet olmazsan bu sefer kan testi yaparız. Yine negatifse söktürücü veririrz dedi. 31 Mart'ta gittiğimde vajinal ultrasonda sol taraftan yumurtladığımı gördü acaba diyorum geç yumurtladım da ondan mı hala olamadım aslında hamile fln deyilim..

nice day sakın kocanın ailesini kafana takma benim iki düşüğüm oldu neticede herşey allahtan ama sen genede tedbirini al taktir allahımın
Seninkiyle hemen hemen aynidir ya.. Sen hesapladinmi kac haftalik oldugunu suanda? benim bebegim cumartesi gunu 6 haftalik oluyo insallah.. Iste pazartesi gunude ilk doktor randevum var. Insallah hersey yolundadir.. Umarim dileyen herkes tadar bu duyguyu.. Ben esimin ailesi yuzunden yasadigim problemlerden dolayi hamileligimi bile yasayamiyorum ama yinede cok guzel bi duygu Allah herkese nasip etsin

Geri