Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

benim de yarın olmam gerek..bakalım kısmet..bir kaç gün daha bekle..inşallah hamilesindir..kasıkların ağrıyo mu hala..benim kasık ve belimde inanılmaz bir ağrı var..
kasıklarım geçti ama dediğin gibi belim mahvediyo beni de göğüslerde aldı başımı gitti maşallah :D aman bi hastalık olur diye korkuyorum ben doktora gideli çok oldu çünkü

mrb arkadaşlar ben bugün üye oldum aramızda bilinçliler olduğundan bişeyler paylaşmak istedim.2 senelik evliyim ilaç falan içmeden korundum ve son 5 aydır korunuyorum ama hamile kalmadım bunun normal olduğunu biliyorum ama bu ay tuhaf bişey oldu 3 gündür pembe akıntım oluyo ve adetime daha 10 gün falan kaldı nedir anlıyamadım

mrb arkadaşlar ben bugün üye oldum aramızda bilinçliler olduğundan bişeyler paylaşmak istedim.2 senelik evliyim ilaç falan içmeden korundum ve son 5 aydır korunuyorum ama hamile kalmadım bunun normal olduğunu biliyorum ama bu ay tuhaf bişey oldu 3 gündür pembe akıntım oluyo ve adetime daha 10 gün falan kaldı nedir anlıyamadım
yerleşme kanaması dedikleri bişey var belki o olmuştur bende hiç yaşamadım ki :D

yerleşme kanaması olabilir dikkatli günün geçerse test yaparsın. hadi hayırlısı bakalım

Geri