Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Benim adetim 2 gün gecikti bu ay çok farklı hissediyorum kendimi kasıklarımda ve karnımda ağrı belim ve bacaklarım ağrıyordu arada bi bulantı hissi ve miğde yanması bazen baş dönmelerim oluyor bilmiyorum bunlar belirtimi acaba ama inşallah öyledir 4 aydır korunmuyorum doktorum folik asit verdi her hamile kalmak isteyene ve anne adaylarına veriliyor onu kullanıyorum ve bebişim olsun istiyorum inşallah rabbim yüzümüze baksın

Benim adetim 2 gün gecikti bu ay çok farklı hissediyorum kendimi kasıklarımda ve karnımda ağrı belim ve bacaklarım ağrıyordu arada bi bulantı hissi ve miğde yanması bazen baş dönmelerim oluyor bilmiyorum bunlar belirtimi acaba ama inşallah öyledir 4 aydır korunmuyorum doktorum folik asit verdi her hamile kalmak isteyene ve anne adaylarına veriliyor onu kullanıyorum ve bebişim olsun istiyorum inşallah rabbim yüzümüze baksın

inş.bak adetinde gecikmiş belkıde gebesindir canım..test yapsana bi bakalım sonuç ne olcak.

inş.bak adetinde gecikmiş belkıde gebesindir canım..test yapsana bi bakalım sonuç ne olcak.
İnşallah ya bir kaç gün daha beklemek istiyorum yine adet olmazsam ozaman test yaparım nedense içimde kıpır kıpır bir heyecan var allahım inşallah sonu güzel olur....Rabbim hepimize nasip etsin...

Acaba ? Inshallah :)

Merhaba kizlar iki üc aydir bu siteyi takip ediyorum herkez cok guzel birbirine destek oluyo :) bende bebis icin ugrasanlardanim :) hastaligima iki gun var psikolojikmi gercektenmi bilmiyorum AMA bazi belrtiler var ilk bikac gun once sol gogusumde damar belirginlesti dun ve bugun diger gogusumde Mavis Mavis damarlar gunlerdir beyaz akintim oluyodu bugun kesin rengli oldum dedim yine beyaz akinti AMA daha Katiydi mide bulantisi diyemem fakat bogazimda bisey dugumlu tikali gibi üc bes gündür bugun test yaptim evde tek cizgi aradada kasiklarimda minnacik igne batmasi olup gidiyo uzun sureli diil sizce neki bunlar :(

Kayıtsız Üye
Merhaba kizlar iki üc aydir bu siteyi takip ediyorum herkez cok guzel birbirine destek oluyo bende bebis icin ugrasanlardanim hastaligima iki gun var psikolojikmi gercektenmi bilmiyorum AMA bazi belrtiler var ilk bikac gun once sol gogusumde damar belirginlesti dun ve bugun diger gogusumde Mavis Mavis damarlar gunlerdir beyaz akintim oluyodu bugun kesin rengli oldum dedim yine beyaz akinti AMA daha Katiydi mide bulantisi diyemem fakat bogazimda bisey dugumlu tikali gibi üc bes gündür bugun test yaptim evde tek cizgi aradada kasiklarimda minnacik igne batmasi olup gidiyo uzun sureli diil sizce neki bunlar :(

Kizlar yokmu bi fikri olan

Kayıtsız Üye
Merhaba kizlar iki üc aydir bu siteyi takip ediyorum herkez cok guzel birbirine destek oluyo bende bebis icin ugrasanlardanim hastaligima iki gun var psikolojikmi gercektenmi bilmiyorum AMA bazi belrtiler var ilk bikac gun once sol gogusumde damar belirginlesti dun ve bugun diger gogusumde Mavis Mavis damarlar gunlerdir beyaz akintim oluyodu bugun kesin rengli oldum dedim yine beyaz akinti AMA daha Katiydi mide bulantisi diyemem fakat bogazimda bisey dugumlu tikali gibi üc bes gündür bugun test yaptim evde tek cizgi aradada kasiklarimda minnacik igne batmasi olup gidiyo uzun sureli diil sizce neki bunlar :(

Kizlar yokmu bi fikri olan
bence adet günü beklemelısın çünkü belirtilerın psikolojık olabilir canım..eğer beklenen adetın gecıkırse bide kandan gebelık testi yaptır derim belkı gec döllenme olmuş olabilir ancak kanda bellı olur..kendını etkıleme herşeye hazırlıklı ol derım olabilirde olmayabilirde şu aşamada..hayırlsı olur inş.

Geri