Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Inshallah canim bakalim hayirlisi bekliyorum artik teśekkür ederim cewabin icin :)

mrb kızlar bugünde belime ağrı giriyo sanki soğuk almışım gibi bişey saplanıyo pembe akıntılarımda geçti bu 1 hafta nasıl geçicek ya

yeşimlik arkadaşım hassas test demişsin adı ne yazabilirmisin diğer hamilelik testlerinden farklımı

yeşimlik arkadaşım hassas test demişsin adı ne yazabilirmisin diğer hamilelik testlerinden farklımı

Canım ben prediktor aldım adet gunü 1 gün geçince %99 kesin sonuc veriyomus adetten önce yapılınca %99 un altındaymış, diğer testler adet geciktikten 1 hafta 10 gün sonra net sonuc veriyolarmis,ama biraz pahalı bence en mantiklisi adetten 1 hafta sonra test yapmak biliyorum beklemek zor ama hem sonucu hüsran oluyo hem de verdigimiz onca paraya yazık,

Hayırlısı olsun canım üzülme, belki de bu ayki yumurtan sağlıklı değildi, hamile kalsan bile sorun olacaktı. Biz herşeye çok dar bir pencereden bakıyoruz. İstiyoruz ama hemen istiyoruz. Zamanı gelince senin için en hayırlısı gerçekleşecek İnşallah. Umarım bu zaman gelecek ay olur:)
Saol canım öyle en basta herseyin hayırlısı demek hayırlısını istemek ;) hepimiz icin herseyim hayırlısı olur insAllah

slm herkese 1 senedir malesef hamile kalamıyorum benimde adetim 11 gün geçti 5 gün geçtiğinde test yaptım ama negatif çıktı mide bulantısı baş dönmesi kasıklarımda ağrı oluyor umutlanmıştım ama yine hüsran hala adet olmadım bi test yapmaya daha cesaretim yok ne yapacağımı bilemiyorum.

slm herkese 1 senedir malesef hamile kalamıyorum benimde adetim 11 gün geçti 5 gün geçtiğinde test yaptım ama negatif çıktı mide bulantısı baş dönmesi kasıklarımda ağrı oluyor umutlanmıştım ama yine hüsran hala adet olmadım bi test yapmaya daha cesaretim yok ne yapacağımı bilemiyorum.
5 gün geçtiğinde yapmışsın bence şimdi bi daha yapmalısın inş pozitif çıkar

Merhaba benim de bugün yarın adet olmam lazım göğüslerimde müthiş hassasiyet var çok korkuyorum hamile olmaktan

sule bence bir daha test yaptır ama bu defa kandan gebelik baktır derim çünkü idrarda yapılan testlerde sonuç hem belli olmayabilıo eğer gebelik varsa kanda kesin sonuç verir canım..çünkü bazen geç döllenme olabiliıo oda idrarda hemen belli olmuo 11 gün geçmiş sen bence sağlık ocagı varsa yakınında orda bi kandan gebelik baktır derim canım..onda da sonuç çıkmazsa canım yaşadıgın belirtiler psikolojık olabilir adetınde bu yüzden gecıkmıstır belkıde..stres yapma kendıne oluruna bırak inş.hayırlı haber allırız senden

Geri