Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Erken gebelikte ben adetimi normale göre daha az gördüm.. Yani bir iki gün sürdü.. Bir sonraki ay adet görmedim,.ve vücudumda göğüs çevrem ve koltuk altlarıma doğru ateş basma duygusu hissettim.. Avuç içleri ve ayak tabanlarımdada.. Hemen test aldım.. Sonuç pozitif. Darısı tüm isteyenlerin başına..

C
İnanılmaz bir şey oldu şuan hala inanamıyoruz eşimle daha on gün önce hastaneye gittik ilaç kullanmadan olmaz demişlerdi ben daha ilaca başlamadım bu sabah adet sancım tuttu eşimle hastaneye gittim hemen hemen bir aylık gebesin dedi şaşkınım ultrasonda sadece kese gördük ama hala inanasım yok sevinmem lazım ama Bi tuhafım yani allahım herkesin gönlüne göre hayırlı evlat nasip etsin inşallah
ciddi misin??!! Süpeeeerrr :))) çok sevindim yaaa Allah büyük işte varsa kısmetinde nasıl da oluyor :) allahım ikinize de sağlık sıhhat versin bundan sonra ;) gelişmelerden haberdar edersen sevinirim :) haydi bakalım buraya yazdığımdan beri ilk güzel haberi aldım.. Darısı tüm isteyenlerin hepimizin başına ;)

Kizlarrrrrrrrrrr sanirim hamileyim dun gece 15 gunum doldu 10 gunlukken negatif cikmisti fakat dunku testimde pozitif sonuc aldim simdi sira kan testinde insallah bi bebisim. olucak :) allah hepimize hayirli bir es hayirli evlatlar nasip etsin :)
Yyiiii huuuuu!! :) ne güzel yaaa!! :) bebitoşun hayırlarla sağlıkla sıhhatle gelsin inşallah:) bizi burada yalnız bırakma , artık senin fikirlerine daha çok ihtiyacımız olacak , hamile kalmış biri olarak ;)

merhaba arkadaşlar ben 5 yaşında bir kız annesiyim daha önceki hamileliğimde gebelik belirtileri yaşamıştım aynı burda sayılanların bir kısmı şimdi konu farklı 8 gün önce tam yumurtlama tarihimde eşimle korunmasız birlikte olduk birlikte olduktan iki gün sonra kasıklarımda hiç geçmeye şiddetli olmaya hafif hafif ağrı oldu belim ağrıdı artı sol bacağım yürürken kasılmaya başladı bunlar geçtiğimiz pazardan beri var üstüne bu sabah uyandımki göğüslerim kocaman olmuş normalde adet öncesi hiç şişmezdi ilkdefa şişti ama acımıyo birde göğsümün ucu aynı kızımı emzirdiğim dönemdeki gibi büyüdü ve koyulaştı dün test yaptım çıkmayacağını bile bile çıkmadı da ya bana yardımcı olur musunuz hamile olabilir miyim bir daha ne zaman test yapsam

merhaba arkadaşlar ben 5 yaşında bir kız annesiyim daha önceki hamileliğimde gebelik belirtileri yaşamıştım aynı burda sayılanların bir kısmı şimdi konu farklı 8 gün önce tam yumurtlama tarihimde eşimle korunmasız birlikte olduk birlikte olduktan iki gün sonra kasıklarımda hiç geçmeye şiddetli olmaya hafif hafif ağrı oldu belim ağrıdı artı sol bacağım yürürken kasılmaya başladı bunlar geçtiğimiz pazardan beri var üstüne bu sabah uyandımki göğüslerim kocaman olmuş normalde adet öncesi hiç şişmezdi ilkdefa şişti ama acımıyo birde göğsümün ucu aynı kızımı emzirdiğim dönemdeki gibi büyüdü ve koyulaştı dün test yaptım çıkmayacağını bile bile çıkmadı da ya bana yardımcı olur musunuz hamile olabilir miyim bir daha ne zaman test yapsam
Regline kaç gün var tam anlayamadım ama sanırım bir hafta var... Regline 3-4 gün kala kan testi yaptırırsan hamileysen çıkar mutlaka...

arkadaşlar ben de buradayım .merhabalar :) .bende umutla beklenti içindeyim.bende de birçok belirti var ama daha erken mi bilemiyorum.5 nisan son adet tarihi.2 mayısta adet günüm.bundan önce hiç böyle belirtiler yaşamamıştım. 22 nisandan itibaren bazı belirtiler olmaya başladı:
-3 gün bel ağrısıyla başladı sonra geçti ve ardından kasıklarda ağrı(gerilme hissi)
-karnımın alt bölgesinde hassasiyet (batma şeklinde,karın ağrısı adet ağrısından farklı )
-sık idrara çıkma
- göğüslerde ağrı ve hassasiyet(rahatsız edecek düzeyde özellikle uçlarda)
-burun üstünde bir anlık kaşınmalar
daha adet bile gecikmedi umutla bekliyorum.ACABA YOKSA diye diye dolanıyorum. ::S peki ya sizce???

kızlar önceden yazdığım mesajı tekrar yazdım sizden bir cevap alamadım sanırım farkedilmedi :(
bende sanırım yerleşme kanaması yaşadım.1 gün sürdü.lekelenme pembe kahverengi 29nisanda lekelenme oldu .dün kan testi yaptırdım hcg 1.2 yani yok gözüktü .fakat hala belirt,ler bitmedi aksine çoğaldı .midemde yanma ve bulantılarda olmaya başladı.yarın doktordan randevu aldım .sizden cevap alabilirsem sevinirim.kendimi tuhaf hissediyorum.

kızlar önceden yazdığım mesajı tekrar yazdım sizden bir cevap alamadım sanırım farkedilmedi :(
bende sanırım yerleşme kanaması yaşadım.1 gün sürdü.lekelenme pembe kahverengi 29nisanda lekelenme oldu .dün kan testi yaptırdım hcg 1.2 yani yok gözüktü .fakat hala belirt,ler bitmedi aksine çoğaldı .midemde yanma ve bulantılarda olmaya başladı.yarın doktordan randevu aldım .sizden cevap alabilirsem sevinirim.kendimi tuhaf hissediyorum.
Kan testi kesin sonuçtur genelde... Ama sonradan hamile olduğunu öğrenenleri de duymadık değil... Sabahı zor edeceksin anlaşılan... Strestende gecikiyor olabilirsin kuvvetli ihtimalle... Ama inşallah sonuç istediğin gibi çıkar hayırlı haberlerini bekliyoruz :)

Geri