Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Slm rica etsem bana bi konuda yardimci olabilirmisiniz bugun tam uc gun oldu geciktim test yaptim cift cizgi belirdi ama biri biraz silik cikti tam anlayamadim bunun anlami nedir

Kizlarrrrrr mutlu son tam tamina 3 haftalik hamileyim idrar testinde silik cizgi cikmisti kan testi yaptirip kesin sonuc aldim allah herkese boyle musmutlu olacaginiz haberler almaniza vesile olsun hepiniz opuldunuz :)

Slm rica etsem bana bi konuda yardimci olabilirmisiniz bugun tam uc gun oldu geciktim test yaptim cift cizgi belirdi ama biri biraz silik cikti tam anlayamadim bunun anlami nedir

Aksi bi durum yoksa hamileain tatlim bende 10 gun once 3 haftalik hamile oldugumu ogrendim idrar testim de cizgilerden biri.silik cikmisti kan testi yaptirdim ve kesin sonuc aldim

Arkadaşlar selam .. Bebeğim şuan beş haftalık oldu cuma günü hastaneye gidicez durumunu öğrenicez de bişey sormak istiyorum bu kasık ağrısı ve bel ağrısı normal mi çünkü ben de bel ve kasık ağrısı cok şiddetli.. Allah herkese nasip etsin bebişleri inşallah.. Teşekkürler şimdiden

Arkadaşlar selam .. Bebeğim şuan beş haftalık oldu cuma günü hastaneye gidicez durumunu öğrenicez de bişey sormak istiyorum bu kasık ağrısı ve bel ağrısı normal mi çünkü ben de bel ve kasık ağrısı cok şiddetli.. Allah herkese nasip etsin bebişleri inşallah.. Teşekkürler şimdiden
Kardeşimde de aynısı olmuştu, dr u mümkün olduğu kadar yatarak dinlen , hatta ilk 1 hafta mümkünse hiç kalkmadan yat , yemek vs ihtiyaçların için kardeşin annen vs biri ilgilensin demişti.. Sorun yoktu ama bebeğin tutunabilmesi için önemli olduğunu söylemişti...

Geri