Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Merhaba arkadaşlar araniza yeni katıldım isyeyenler dilerim gebedir
Ben 9 aylık evliyim 4 aydır çocuk istiyoruz ama her ay malesef olmuyor ama bu ay kasiklarimda gidip gelen ağrılar var ve elimi kasığıma koyunca karın derisi yerine böyle girintili çıkıntılı şeyler hissediyorum ve sürekli gaz problemim var
Ama bundan 6 gün once kan testim negatifti ve adetime 8 gün var göğüsler çok büyük belirtiymiş ama benim göğülerim hiç agrimaz çünkü 70 beden
Bana bir akıl verirmisiniz
Teşekkür ederim
Kan testi 1 hafta kala bile doğru yanıt veriyor... Ama reglinin geçmesini bekle yine de... Çok isteyince belirtiler psikolojik olabiliyor.. Güzel haberlerini bekliyoruz ;)

Slm arklar hic cvp veren yok ama strese girdim çok dun leke geldi bugün bisey yok leke geldi regl oluyorum DİE kan testi yaptirmadim yarin sabaha kadar olmazsan eğer yaptircam.. Böyle şeyler yasayanlar varmi hamile olup ta.. Dilerim herkesin hayirli zamanda hayirli bebisleri olur. TSK şimdiden cvp yazsanizda yazmasinizda. Bu sayfalara bakmadan duramiorum kafam karisti..

Evet az önce bende ebeye Danıştım çıkamazmış belki iki yada üç gün kala çıkabilirmiş kanda yani bir hafta beklemem gerekiyormuş kendini muayene et dedi bende korktum beklerim dedim nasip hayırlısıysa olur inşallah

Slm arklar hic cvp veren yok ama strese girdim çok dun leke geldi bugün bisey yok leke geldi regl oluyorum DİE kan testi yaptirmadim yarin sabaha kadar olmazsan eğer yaptircam.. Böyle şeyler yasayanlar varmi hamile olup ta.. Dilerim herkesin hayirli zamanda hayirli bebisleri olur. TSK şimdiden cvp yazsanizda yazmasinizda. Bu sayfalara bakmadan duramiorum kafam karisti..
Canım adet görenler bile varmış kişiden kişiye değişiyormus bekle birazcık kanama kesilirse normalden az veya hiç olmazsa daha leke
Test yaptirirsin

Ben her ay acaba hamilemiyim die stres yapıyorum ve sanırım ondan adet dönemim geçio çok istiyorum çocuk 7 aylık evliyim adet dönemime 10 gün var inşallah bu sefer hamileyimdir hiçbir hamilelik belirtim yok ama maalesef=(

Canım adet görenler bile varmış kişiden kişiye değişiyormus bekle birazcık kanama kesilirse normalden az veya hiç olmazsa daha leke
Test yaptirirsin

Dun öğlen vaktinde az bi leke oldu ama adet zamanında benim agrim olur hicbisey yok sadece midem tas gibi rahatsiz edip agri yapio. Leke falan yok hicbisi yok. Normalde çikolata hastasiyim hic aklima bile gelmio evde var elimii atasim yok.. Bunada sasiyorum.. Her sabah hasta olmusturum DİE WC ye gidiyorum ama hicbiai yok tam 45 gün oldu. Hayirlisi bakalim yarin ola hayrola.. İstiyoruz çocuk ama oluruna biraktik tek skntim şuan belirsizlik çok kotu bisey zaman gecmio.. Allah herkesin hakkında hayirlisini nasip etsinn..

Test yaptirirsin
Bu arada kendini muayene et derken basil ki ??
Hem ben hic normal muayenede olmadim kadim olduktan sonra..

Kadin olmak için ugrastim çok zor geldi..
Şimdide bu olaylar hayirlisi..

Moderatör tarafında düzenlendi:
ebetoo, post: 951730"]Dun öğlen vaktinde az bi leke oldu ama adet zamanında benim agrim olur hicbisey yok sadece midem tas gibi rahatsiz edip agri yapio. Leke falan yok hicbisi yok. Normalde çikolata hastasiyim hic aklima bile gelmio evde var elimii atasim yok.. Bunada sasiyorum.. Her sabah hasta olmusturum DİE WC ye gidiyorum ama hicbiai yok tam 45 gün oldu. Hayirlisi bakalim yarin ola hayrola.. İstiyoruz çocuk ama oluruna biraktik tek skntim şuan belirsizlik çok kotu bisey zaman gecmio.. Allah herkesin hakkında hayirlisini nasip etsinn..[/QUOTE]
Hayirlisi canım bende bekliyorum eski metodlar varmış bir sürü hiç uğraşmak istemiyorum ümitlenirim felan diye bekleyecem
bekleyip görelim dilerim herkes hayirlisiyla gebe olur

Ben her ay acaba hamilemiyim die stres yapıyorum ve sanırım ondan adet dönemim geçio çok istiyorum çocuk 7 aylık evliyim adet dönemime 10 gün var inşallah bu sefer hamileyimdir hiçbir hamilelik belirtim yok ama maalesef=(

Sadece kendimi öyle saniodum benim bu 4ncu denemem istdiktan sonraki olursam 4ncu hayal kirikligim olacak ve inşa. Çok etkilenio senelerce bunu yaşayanlara allah sabir versin ve inş tez zamanda bebis versin isteyen herkese

Geri