Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

Kevsercim seni ve Cinderella yı tebrik ederim. :)Darısı diğer tüm arkadsların başına.Hazıranda güzel haberler alacagız gibi bir his var içimde. Mayıs anneleri neler yasadıgınızıda paylasırsanız sevınırım. Ben 6. hafta sonuna kadar ne guzel bulantım yok diyordum.Suan 7.haftaya gırdım ve ıkı gündür iştahım kesıldı sımdıye kadar gunde 3 bardak süt içiyordum ama 2 gundur süt görmek istemıorum :( sabahları mıdem hafifte olsa bulanmaya basladı gunboyu hafif hafif devam ediyor.Umarım cok sürmez bu bulantılar. İlk doktor randevumuz haftaya ptesi. Heycanla bekliyorum..

Kevsercim seni ve Cinderella yı tebrik ederim. :)Darısı diğer tüm arkadsların başına.Hazıranda güzel haberler alacagız gibi bir his var içimde. Mayıs anneleri neler yasadıgınızıda paylasırsanız sevınırım. Ben 6. hafta sonuna kadar ne guzel bulantım yok diyordum.Suan 7.haftaya gırdım ve ıkı gündür iştahım kesıldı sımdıye kadar gunde 3 bardak süt içiyordum ama 2 gundur süt görmek istemıorum :( sabahları mıdem hafifte olsa bulanmaya basladı gunboyu hafif hafif devam ediyor.Umarım cok sürmez bu bulantılar. İlk doktor randevumuz haftaya ptesi. Heycanla bekliyorum..
slm canim allah yardimcin olsun allah sag selamet kucagina almayi nasip etsin bulantin icin hap alirsan kesilir canim bi de canim hamle kaldiktan sonra ki ilk hafta sende kasik agrisi oldumu boyle sanci sanci gibi agri gibi ama cok kotu beni iki buklum yapiyor 3 gundur sendede oldumu paylasirsan sevinirim canim

ah cnm yaa ,,, benmde 6. haftada başlamıştı,,10.haftadayım hafifledi fakat haala dewam ediyor,,umarım kolay atlatırsın bu bulantıları,,

sen de konya seydişehire gelirsen haber ver antalya gibi güzel olmaz ama bahçeleri gezdiririm.
Canııııımmm,çok teşekkür edrim:)bu arada gözün aaydın arkadaşım Allah analı babalı büyütsün,darısı başımıza,bu arda konyada kuzenim okudu bu vesileyle çok sık geldim konyaya evet güzel yer konya,özellikle alaaddin çay bahçesi:)

Anya ve Kevser tebrik ederim, sağlıkla kucağınıza alırsınız umarım.

Mayıs hamişleri:) ANYA, KEVSER, CİNDERELLA... Haziranda da isteyen herkese nasip olur işallah.
CİNDERELLA,çok tebrik ediyorum,canım gözünüz aydın sağlıklı sıhatli hayırlı evlatlarınız olsun inşallah,aman yaa bende istiyorum artık:seker:

iştahımda yok sabahtan hiçbirşey yemiyorum akşam yemeğini yiyorum o kadar bir kaç gündür.inşallah bebişim olur.allah herkese nasip etsin bu arada 1 yıl 3 aydır evliyim. 10 aydır korunmuyoz ama olmadı.burada 57 sayfanın hepisini okudum çok eğitici öğretici bir yer,çok sevdim.tekrar emeği geçen herkese sonsuz saygı ve sevgilerimi sunarım.teşekkürler
Buketciğim hoşgeldin aramıza,seninde güzel haberlerini duyarız inşallah,bu arda kızlar arka arkaya yazdım tüm msjları,uzun zamandır nete giremiyordum memleketteydim yeni geldim hemen siteye girdim,dedim bizim kızlarda nevar ne yok bir öğreniyim:)Haziran ayı hepimiz için şanslı bir ay olsun arkadaşlar:second:

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım..9aydır bende anne olabilmek için uğraşıyorum ve her ay bu bu erken gebelik belirtilerini yaşıyorumm:)))insanlar nasıl adet olduğunu bile farketmezken ben kendimi dinlemekten yorgun düştüm diyebilirimmm..hele bu ay adetim nerdeyse 15 20 gün varken yani önceki adetim biter bitmez bi kaçgün içinde müthiş göğüs ağrısı ve şiş var artık adetde olsamda kurtulsam diyorum yaniii çok pimpirikliyim doktorada gittim hiçbişe yok 1sene bekle dedi tahlil falan yapıldı eşimede banada gayet normal ....ama kafaya takmaktan off....birazda olsa burada stres atabilrisem çok mutlu olucam yardım edin ne olur...

Tüm hamiş kalan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum, hepiniz adına çok çok çok ama çoook sevindim melekler.. Darısı tüm isteyen meleklere.... Benimde 9gün adetim gecikti ve ateş ölçme yöntemini deneyenlerdenim fakat hala tık yok... İdrar testlerim negative... bugün kan tahliii verdim bakalım sonuç ne olacak... Dananın kuyrugu sonunda yarın kopacak.. yarın öğlen bi olsada öğrensem.. inşallah hamişimdir cunku tam 9 gun gecikti normalde bukadar gecikme yaşamazdım fakat idrar tahlilinin negative vermesi azcık canımı sıkıyor... erken gebelik denilen belirtilermi var yoksa adet olamadım onun sıkıntısımı var anlayamadım... Hergün aralıklarlaa karnıma ağrı giriyor ve haaaa şimdi regl olcam diyorum sonra bi bakmışım hiçç bir sey yok.. su dokuz gundur dışarı cıkarken ped kullanıyorum neolurneolmaz diyee ama sonuc gene yok... artık pskolojikmen cokmedeyim... baska belirtiler dersenizz miğdem bulanıyor ama bu bulantılar üşütmüş olmamdanda kaynaklanabilir cunku gun içerisindee birden ateşleniyorum ve geneldede baş agrısı ile sonuclannıyor vee cok sık uyuma ihtiyacı duyuyorum... neyse bu belirtilerin gebelikten mi yoksaa regl gecikmesinin vermiş oldugu sıkıntıdanmı kaynaklanıyorr yarın ogreenecem.. ... arkadaslar tekrar hamiş arkadaslarımızı tebrik ediyorum veee butun anne adaylaraaa bu yolda basarılar diliyorum... anne olmaya karar vermeden anlayamadım bu yolun ne kadar uzun oldugunu....

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım ..sayfaların tamamını dikkatlice okudum darısı bizlerinde başına inşallah

Geri