Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

Tüm hamiş kalan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum, hepiniz adına çok çok çok ama çoook sevindim melekler.. Darısı tüm isteyen meleklere.... Benimde 9gün adetim gecikti ve ateş ölçme yöntemini deneyenlerdenim fakat hala tık yok... İdrar testlerim negative... bugün kan tahliii verdim bakalım sonuç ne olacak... Dananın kuyrugu sonunda yarın kopacak.. yarın öğlen bi olsada öğrensem.. inşallah hamişimdir cunku tam 9 gun gecikti normalde bukadar gecikme yaşamazdım fakat idrar tahlilinin negative vermesi azcık canımı sıkıyor... erken gebelik denilen belirtilermi var yoksa adet olamadım onun sıkıntısımı var anlayamadım... Hergün aralıklarlaa karnıma ağrı giriyor ve haaaa şimdi regl olcam diyorum sonra bi bakmışım hiçç bir sey yok.. su dokuz gundur dışarı cıkarken ped kullanıyorum neolurneolmaz diyee ama sonuc gene yok... artık pskolojikmen cokmedeyim... baska belirtiler dersenizz miğdem bulanıyor ama bu bulantılar üşütmüş olmamdanda kaynaklanabilir cunku gun içerisindee birden ateşleniyorum ve geneldede baş agrısı ile sonuclannıyor vee cok sık uyuma ihtiyacı duyuyorum... neyse bu belirtilerin gebelikten mi yoksaa regl gecikmesinin vermiş oldugu sıkıntıdanmı kaynaklanıyorr yarın ogreenecem.. ... arkadaslar tekrar hamiş arkadaslarımızı tebrik ediyorum veee butun anne adaylaraaa bu yolda basarılar diliyorum... anne olmaya karar vermeden anlayamadım bu yolun ne kadar uzun oldugunu....
inşallah hamilesindir canım..bunun heyecanını yaşamak bile güzeldir yani adetin geciktiği için..benim erken olur ama hiç gecikmezde:D

inşallah hamilesindir canım..bunun heyecanını yaşamak bile güzeldir yani adetin geciktiği için..benim erken olur ama hiç gecikmezde:D
Çok farklı bir duygu ama belirsizlik oldugundandaa ne bilim kafam cok karsıık.. çünkü eğer gebelik yoktuysa acaba bir problemmi var diyee dusunmekten kendimi alamıyorum.. pff yaaa biran once yarın olsada bende sonucu ogrensemde sizlerlee paylaşsam.. Ateş olcme yonteminin sonuclarına gorede suan hamiş gibi duruyorum amaaa hiç bir belirti yok...

Allahım isteyen herkese nasip etsinnnn.... :nazar:

durucum sen ne zamandan beri istiyorsun bebek?allahım gönlümüze göre versin inşallah..hayırlı bir zamanı var muhakkak onu beklioz ama işte gelde anlat kafaya bunu..
Canım ben müzmin çocuksuzlardanım 13 yıldır istiyorum çok şey denedik 4 yıldır hiç birşey yapmıyoruz ...Şu sıralar yeniden heves kapladı bitkisel kürler uyguluyorum hayırlısı allahtan diyorum

Canım ben müzmin çocuksuzlardanım 13 yıldır istiyorum çok şey denedik 4 yıldır hiç birşey yapmıyoruz ...Şu sıralar yeniden heves kapladı bitkisel kürler uyguluyorum hayırlısı allahtan diyorum
Canım cok ozel olmazsa eger heran gi bir problem oldugundanmı yoksaa başka sebeblermi ??? Allahım en kısa zamanda göbüşünü bebekle doldursun .. Allahım gonlune gore versin dadlum... :nazar:

Çok farklı bir duygu ama belirsizlik oldugundandaa ne bilim kafam cok karsıık.. çünkü eğer gebelik yoktuysa acaba bir problemmi var diyee dusunmekten kendimi alamıyorum.. pff yaaa biran once yarın olsada bende sonucu ogrensemde sizlerlee paylaşsam.. Ateş olcme yonteminin sonuclarına gorede suan hamiş gibi duruyorum amaaa hiç bir belirti yok...

Allahım isteyen herkese nasip etsinnnn.... :nazar:
canım sabırsızlıkla yarınki haberini bekliyorumm..hamiş değilsen bile belliki stresten uzamıştır önemli bişe yoktur eminim..bu kan testi günübirlik çıkıyor aslında senin neden yarınki ?çatlar insan...:)

Geri