Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

akşam bi yerlere çık rahatlat kendini film falan al izle düşünme yani ..ben hemen hamile kalanların haberini kimden aldıysam emin ol kaygısız gamsız relax insanlar yani sadece bu konuda değil herkonuda rahat insanlar..mesela ben temziliktede obsesiflerim var kendimi dinleme konusundada yani her konuda detaycı biriyim ve işte beyne giden mesajlarda rahmi olumsuz etkilermiş..yarın ola hayr ola..
en iiyisi ben gidip bir duş alayım sonrada güzel bir uyku çekeyim daha eşimin eve gelmesinede cok var.. hepinizden allah razı olsun.. durucum sende kendine diiikkatt her sey gonlunce olsun bakalım canım.. inşallah Allahım herşeyi güzel kılar senin için ve hepimiz için... allaha emanet olun fıstıklar iyi akşamlar....:yahoo::nazar:

en iiyisi ben gidip bir duş alayım sonrada güzel bir uyku çekeyim daha eşimin eve gelmesinede cok var.. hepinizden allah razı olsun.. durucum sende kendine diiikkatt her sey gonlunce olsun bakalım canım.. inşallah Allahım herşeyi güzel kılar senin için ve hepimiz için... allaha emanet olun fıstıklar iyi akşamlar....:yahoo::nazar:
evt canım en doğrusu sende allaha emanet ol iyi akşamlar

en iiyisi ben gidip bir duş alayım sonrada güzel bir uyku çekeyim daha eşimin eve gelmesinede cok var.. hepinizden allah razı olsun.. durucum sende kendine diiikkatt her sey gonlunce olsun bakalım canım.. inşallah Allahım herşeyi güzel kılar senin için ve hepimiz için... allaha emanet olun fıstıklar iyi akşamlar....:yahoo::nazar:[/QUOTE

Canım hayırlı akşamlar görüşürüz inşallah tekrar

Ben hep buralardayım canım.. ben melekler mekanının yerlisiyimmm.. inşallah tekrar karşılaşırızzz... hadi güle güle

Umut tükendimi hayatta tükenir sıkı tutun eyşancım can çıkmadan umut bitmez neler göreceğiz daha ooo çocuklar torunlar ha gayret bacım salla milleti sabah ekmeğimizi o millet vermiyorya :eek:yy:
haklısın valla...buradan güzel haberlerimizi paylaşmak nasip olsun inşallah..

Geri